سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN

تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت نفت در آیین شکوفه های انقلاب

مراسم تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز شرکت ملی نفت ایران فردا در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فردا (پنج شنبه ۲۸ مهرماه) در مراسم سالانه  “جشن شکوفه های انقلاب”، از بیش از ۹۰۰ نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز عضو خانواده بزرگ شرکت ملی نفت تجلیل می شود.

گزارش ما حاکیست؛در این مراسم که با حضور احمد قلعه بانی؛ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می شود، نزدیک به ۴ هزار نفر از کارکنان شرکت نفت و خانواده های آنان حضور خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، از میان ۹۴۳ دانش آموز و دانشجوی ممتاز، ۶۸۹ نفر از آنها از فرزندان کارکنان شرکت ملی نفت ایران، ۸۰ نفر از فرزندان کارکنان امور بین الملل و ۱۷۴ نفر نیز از مدیریت اکتشاف این شرکت هستند.

همچنین از تعداد ۲۰ نفر از برگزیدگان ورود به دانشگاه ها، در مقاطع مختلف نیز تقدیر خواهد شد.

گفتنی است، بر اساس مصوبه شماره ۱۶۳۰/۱۱۵-۲۷۵۲۵ مورخ ۲/۵/۸۹ هیئت مدیران، انتخاب دانشجویان و دانش آموزان ممتاز بر اساس شرط معدل بوده است که این معدل برای دانش آموزان کلاس اول، دوم و سوم ابتدایی ۱۹٫۷۵ ، برای دانش آموزان کلاس چهارم و پنجم ۱۹٫۵، برای دانش آموزان  کلاس اول راهنمایی ۱۹، برای دانش آموز کلاس دوم راهنمایی ۱۸٫۷۵، برای دانش آموز کلاس سوم راهنمایی، اول و دوم دبیرستان ۱۸٫۵ و برای دانش آموز کلاس سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی معدل کل ۱۸ در نظر گرفته شده است.

در ضمن، دانشجویان دانشگاه های دولتی، آموزشکده های فنی و حرفه ای، دانشگاه های آزاد اسلامی، جامع علمی و کاربردی، پیام نور سراسری و سایر مراکز آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری در صورتی که میانگین معدل دو ترم آنها بالای ۱۶ بود می توانستند در این مراسم شرکت کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۵۲۴۶۲ بازدید