سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

رویور: اتاق‌های فکر در روابط عمومی‌های صنعت نفت ایجاد می‌شود

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت با بیان این که روابط عمومی در سازمان ها ازجایگاهی حساس و مهم برخوردار هستند، بر تقویت بدنه کارشناسی، زبده و مطلع به حوزه مربوط در این نهاد اطلاع رسانی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، اسحق رویور امروز (سه شنبه ۲۶ مهر) در جمع روسای روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران افزود: بهره گیری از مراکز علمی و دانشگاهی کشور و استفاده از افراد آگاه در تقویت بدنه کارشناسی سازمان نقش بسزایی دارد.

وی همچنین ایجاد اتاق فکر در بخش های مختلف سازمان از جمله روابط عمومی را نکته ای مهم در پیشبرد اهداف و برنامه ها برشمرد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت شناخت پیشینه ۱۰۳ ساله صنعت نفت و فراز و فرودهای آن از سوی روابط عمومی را یک ضرورت خواند و گفت: افراد فعال در روابط عمومی ها باید شناختی کامل و جامع از سازمان خود داشته باشند تا بتوانند ارتباط بهتر با درون و برون سازمان خود ایجاد کنند.

رویور اظهار کرد: مجهز بودن به دانش و فنون روزآمد، از دیگر مواردی است که روابط عمومی ها باید به آن بها دهند، ضمن آنکه برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها و همایش های تخصصی، نقش بسزایی در دستیابی به این هدف دارد.

وی با بیان این که ساختارهای سنتی نیازمند بازنگری و تغییر است، افزود: با تغییر ساختارهای پیشین و استفاده از روش های نوین می توان به اهداف ترسیم شده روابط عمومی سریع تر دست یافت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۷ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۳۱۵۵۶ بازدید