سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

سرپرست مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت نفت فلات قاره منصوب شد

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران طی حکمی، محسن نجف‌زاده؛ یکی از کارکنان قدیمی و با سابقه مدیریت تدارکات و امور کالای این شرکت را به عنوان سرپرست این مدیریت منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،محسن نجف‌زاده؛ سرپرست مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت نفت فلات قاره ایران با تاکید بر لزوم انجام سیستماتیک کارها، افزود: خوشبختانه با همکاری کارکنان مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت نفت فلات قاره ایران، کار خرید و فروش کالاهای مورد نیاز به صورت مدون برنامه‌ریزی شده و گام مهمی در راستای انجام درست کارها برداشته شده است.

گفتنی است، محسن نجف‌زاده متولد سال ۱۳۳۳ شهر تبریز است؛ وی تحصیلات خود را در رشته مهندسی برق دانشگاه فیلیپین به پایان رساند و از سال ۱۳۶۲ وارد صنعت نفت شد و فعالیت خود را در واحد طبقه‌بندی کالا و تدارکات شرکت نفت فلات قاره ایران آغاز کرد؛ وی همچنین به مدت دو سال به عنوان کارشناس خرید به شارجه اعزام شد و به خدمت پرداخت. نجف‌زاده در این سال‌ها در سمت‌های مختلفی چون معاون رییس خرید خارجی، رییس خرید خارجی، رییس طبقه‌بندی کالا، رییس سفارشات و تمام واحدهای تدارکات به فعالیت پرداخته است.

گفتنی است مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در حکم جداگانه ای، از زحمات و تلاش‌های صدری افقه؛ مدیر پیشین تدارکات و امور کالای این شرکت قدردانی کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۵۸۴۷۷ بازدید