سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

برگزاری بیش از ۸۴۰۰ نفرساعت آموزش HSE در نفت و گاز گچساران

رییس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران مهمترین فعالیت‌های اداره مذکور در نیمه اول سال جاری را تشریح کرد و گفت: در این مدت هشت هزار و ۴۳۷ نفرساعت دوره آموزش HSE برای کارکنان این شرکت برگزار شده است.

ناصر سعدی؛ رییس HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود:در این مدت با هدف شناسایی نقاط مخاطره‌آمیز و ارائه راهکار جهت حذف و یا کاهش ریسک خطر ناشی از آن، ۹۴۸ فقره بازرسی شامل ۶۰۱ مورد بازرسی ایمنی، ۲۸۹ مورد بازرسی آتش‌نشانی، ۱۹ مورد بازرسی زیست محیطی و ۳۹ مورد بازرسی بهداشتی انجام گرفته است .

وی با اشاره به ۶۲۴ فقره بازدید و کنترل ادوات ایمنی و اطفاء حریق واحدها طی ۶ ماهه ابتدای سال جاری، تصریح کرد: همچنین در این مدت ۹ هزار و ۱۲۱ فقره پروانه کار سرد و گرم در محیط‌های ممنوعه و خطرناک به منظور ارتقای دقت و ایمنی در کار، صادر شده است.

سعدی از برگزاری حدود ۶۰۰ جلسه ایمنی، ۲۵مورد مانور شرایط اضطراری در محیط‌های صنعتی و انتشار چندین نسخه دستورالعمل HSE در این شرکت خبر داد و این اقدامات را در راستای انتقال دانش و تجارب کارکنان ایمنی به همکاران موثر دانست.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۰۷۳۸۵ بازدید