سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

شرکت های نفتی فعال در کاسپین برای مقابله با آلودگی های نفتی دور هم جمع شدند

سومین نشست بررسی طرح مقابله با آلودگی نفتی بنادرامیرآباد و نکا با حضورشرکت های ساحلی دریای کاسپین در دفتر لجستیک پایگاه پشتیبانی عملیات شرکت حفاری شمال (بهشهر) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سومین نشست طرح محلی بررسی آلودگیهای نفتی دریای خزر در حوزه بنادر امیرآباد و نکا در پایگاه عملیاتی شرکت حفاری شمال واقع در بهشهر برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مهمترین هدف این جلسه، ارائه طرحهای محلی هر شرکت با توجه به ابزارهای موجود و در نهایت رسیدن به طرحی یکپارچه و منسجم جهت تایید نهایی و اجرای مصوبات آن بود که این موضوع با اعلام نظرات فنی کارشناسان ذیربط پیگیری شد و حاضران به بررسی نقاط قوت و ضعف طرح ها پرداختند؛ در ادامه نیز سرپرست امور بندر دریایی نکا، روند اصلاحات یا به روزرسانی طرح نهایی را منوط به برگزاری جلسات دوره ای وتجدید نظر دانست.

در پایان این جلسه کاپیتان مرتضی فروزان نهاد که اخیرا سرپرستی اداره خدمات و عملیات دریایی حفاری شمال را به عهده گرفته است، ضمن ابراز خرسندی از انجام چنین طرحی، خواستار چینش صحیح نیروها و تخصیص وظایف و اختیارات هر شرکت در مواقع ضروری شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۰۹:۰۶۶۶۹ بازدید