سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

اولین المپیاد سراسری قرآن در شرکت ملی نفت ایران

اولین المپیاد سراسری قرآن در شرکت ملی نفت ایران /نمازخانه های شرکت نفت نونوار می شوند

دبیر ستاد اقامه نماز و احیای امر به معروف و نهی از منکر شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: اولین المپیاد سراسری قرآن در این شرکت، طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.

کمال الدین رضایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با بیان این مطلب افزود: در پی موافقت غلامحسین اشرفی؛ مشاور و رییس دفتر مدیرعامل شرکت ملی نفت در آخرین جلسه ستاد اقامه نماز در هفته دفاع مقدس امسال، تصمیمات لازم جهت اجرای طرح المپیاد قرآنی از هفته سوم مهر ماه امسال در سراسر شرکت ملی نفت ایران اتخاذ شد.

وی همچنین از اجرای طرح استانداردسازی نمازخانه ساختمان های شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه خبر داد و گفت: در این راستا از تمامی نمازخانه های شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه بازدید و  اقداماتی به منظور نوسازی نمازخانه ها انجام شده است.

به گفته رضایی، نمازخانه ساختمان مرکزی قدیم شرکت ملی نفت ایران به جدیدترین نوع فرش سجاده ای مفروش شده است؛ جنس این فرشها پشم طبیعی است و فرشها کاملا ضد بو و ضد باکتری هستند. همچنین بازسازی نمازخانه ساختمان مرکزی چهارم شرکت ملی نفت ایران بر اساس استانداردها صورت پذیرفته و طراحی داخلی این نمازخانه کاملا منطبق با فضاسازی اسلامی انجام شده و مفروش به فرشهای سجاده ای جدید شده است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۲۳۴۲۵ بازدید