سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

۴پایانه نفتی ایران گواهینامهHSE-MS گرفتند

۴پایانه نفتی ایران گواهینامهHSE-MS گرفتند/SGS استانداردهای خارگ،نکا،ماهشهر و عسلویه را تایید کرد

شرکت پایانه های نفتی ایران در تمامی مناطق عملیاتی موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست HSE-MS از سوی سازمان رده بندی SGS شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس رزمی؛ رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت پایانه های نفتی ایران با اعلام این خبر افزود: پس از تاکید مدیر عامل شرکت برای بهبود عملکرد سازمانی و حرکت پرشتاب در کسب نتایج سرآمد در بالاترین استانداردها و کلاس جهانی، همکاران ما در شرکت پایانه های نفتی موفق شدند در ۴ منطقه عملیاتی خارگ، نکا، ماهشهر و عسلویه گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیستHSE-MS  را از سازمان رده بندی SGS دریافت کنند.

وی شناسایی ریسک های ایمنی، بهداشت حرفه ای، پیامد های زیست محیطی و کاهش آنها، مدیریت سیستمی مسائل زیست محیطی، ایمنی و بهداشت سازمان و کاهش هزینه های ناشی از رخ دادن حوادث و جرائم مربوطه را از مزایا و الزامات آیین کار HSE – MS عنوان کرد.

به گفته رزمی، اثبات تعهد سازمان به رعایت مقررات و قوانین به ذینفعان و دولت،آمادگی برای واکنش در شرایط اضطراری، مدیریت منابع و انرژی و پسماندها، ایمنی کارکنان و ذینفعان و جلوگیری از بیماری های شغلی، مستند سازی امور و اقدامات، کنترل ریسک سرمایه گذاری و مدیریت تغییرات ازدیگر محاسن HSE – MS است.

استاندارد HSE ایران بنا به دستور وزیروقت نفت در سال ۱۳۸۱ برمبنای استاندارد نفتی شرکت های عضو OGP تدوین شد و در پایان همان سال برای اجرا ابلاغ شد، قبل از آن در وزارت نفت از استاندارد های SHELL , BP استفاده می شد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۰۴۴۳۵ بازدید