سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

فراخوان عضویت در نخستین دوره جایزه جهانی M.A.K.E به عنوان ناظر

امکان عضویت سازمان‌های ایرانی فعال در حوزه نفت و گاز کشور به عنوان ناظر در نخستین دوره جایزه جهانی سازمانی دانشی برتر ( M.A.K.E) و نیز آمادگی به‌منظور حضور در جایزه سال آتی(۲۰۱۲) فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، باتوجه به استقبال گسترده سازمان‌های ایرانی از جمله شرکتهای فعال در حوزه نفت و گاز کشور و ثبت‌نام قریب به ۳۰ سازمان به‌منظور حضور در نخستین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر که در ایران توسط شبکه جهانی دانش (KNOW Network) و  دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، امکان عضویت به عنوان ناظر جایزه و آمادگی به منظور حضور در جایزه سال آتی(۲۰۱۲) برای سایر سازمان‌ها فراهم آمده است.

جایزه جهانی MAKE که در صنعت نفت و گاز ایران با همکاری پژوهشکده مدیریت و منابع انسانی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی انجام می‌گیرد، معتبرترین جایزه جهانی در حوزه مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری در جهان به شمار می‌آید که هر ساله با استقبال سازمان‌های پیشرو نفت و گاز در سطح دنیا مواجه شده است.

براین اساس، نخستین دوره این جایزه جهانی با حضور و رقابت تنگاتنگ سازمان‌های بزرگ نفتی دنیا همچون بی.پی، شورون، رویال داچ شل، شلمبرجر، کونوکو فیلیپس، هالیبرتون، پتروناس و توتال برگزار می‌شود.

همچنین آشنایی با فرآیند و معیارهای ارزیابی جایزه MAKEو مشاوره جهت کسب آمادگی برای حضور در ارزیابی سال ۲۰۱۲ میلادی، عضویت در شبکه ملی مدیریت دانش، نوآوری و سرمایه فکری، شرکت در کنفرانس تخصصی مدیریت ارزش‌آفرین دانش، نوآوری و سرمایه فکری، شرکت در کارگاه‌های آموزشی با حضور سازمان‌های برنده جایزه MAKE در سطوح بین‌المللی،در اختیار گرفتن بهترین تجربیات سازمان‌های برنده جایزه MAKEدر سطح جهانی را می توان ازمهم‌ترین مزیت‌های عضویت ناظر سازمان‌ها در نخستین دوره ارزیابی جهانی سازمان دانشی برتر ایران است.

گفتنی است، سازمانهای فعال در حوزه نفت و گاز کشور میتوانند به منظورحضور به عنوان عضو ناظر جایزه MAKE در ایران با پژوهشکده مدیریت و منابع انسانی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی به شماره تلفن: ۲۷۶۴۴۲۲۳-۰۲۱؛ ۲۲۰۴۷۷۹۵-۰۲۱ فکس: ۲۲۰۴۷۷۹۶-۰۲۱ تماس حاصل کرده ویا به وب‌سایت   makeaward.sharif.ir مراجعه کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۳ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۱۲۶۲۸ بازدید