سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ EN

تجلیل از ۹شرکت نفتی فعال در ایمنی، بهداشت و محیط زیست

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شرکت های تابعه ای که در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست عملکرد موفقی داشتند، تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز دوشنبه(۱۱ مهرماه) همایشی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی از سوی مدیریت HSE این شرکت در باشگاه فرهنگی ورزشی شماره ۱ صنعت نفت برگزار شد و در این همایش از فعالان حوزه HSE تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیریت توسعه منابع انسانی و روسای اسبق و فعلی HSE این شرکت، از مدیران عامل شرکت های نفت فلات قاره، نفت مناطق مرکزی، ملی نفتخیز جنوب، ملی حفاری، حفاری شمال، نفت و گاز اروندان، پایانه های نفتی، نفت خزر و مهندسی و توسعه نفت قدردانی شد و مدیران برگزیده، لوح تقدیر خود را از احمد قلعه بانی دریافت کردند.

این گزارش حاکی است شرکت نفت فلات قاره ایران در شاخص سرانه آموزش های HSE، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در شاخص استقرار نظام HSE، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در شاخص ارتقای شاخص های زیست محیطی، شرکت ملی حفاری ایران در شاخص کاهش نرخ حوادث، شرکت حفاری شمال در شاخص ارسال گزارش های دقیق و به موقع، شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان در شاخص ایمنی و آتش نشانی، شرکت پایانه های نفتی در شاخص پدافند غیرعامل، شرکت نفت خزر در شاخص آمادگی برای مقابله با بحران و شرکت مهندسی و توسعه نفت در شاخص ارتقای شاخص های بهداشتی، به عنوان شرکت های برگزیده معرفی شدند.

همچنین در این همایش از تلاش آتش نشانان شایسته و لایق شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران از جمله آتش نشانان شرکت های نفت و گاز کارون، نفت و گاز اروندان، نفت فلات قاره، پایانه های نفتی، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و نفت مناطق مرکزی تقدیر شد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۲۶۳۱۶ بازدید