سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

شرکت متن در ردیف برترین های ایمنی، بهداشت و محیط زیست

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، از شرکت های تابعه ای که در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست عملکرد موفقی داشتند،قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت متن به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز دوشنبه(۱۱ مهرماه) در همایشی به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی که از سوی مدیریت HSE این شرکت در باشگاه فرهنگی ورزشی شماره ۱ صنعت نفت برگزار شد، از برترین های ایمنی، بهداشت و محیط زیست، تقدیر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیریت توسعه منابع انسانی و روسای اسبق و فعلی HSE این شرکت، از مدیران عامل شرکت های: مهندسی و توسعه نفت ، نفت فلات قاره، نفت مناطق مرکزی، ملی نفتخیز جنوب، ملی حفاری ایران، حفاری شمال، نفت و گاز اروندان، پایانه های نفتی و نفت خزر قدردانی شد و مدیران برگزیده، لوح تقدیر خود را از احمد قلعه بانی دریافت کردند.

این گزارش حاکی است شرکت مهندسی و توسعه نفت در حوزه ارتقای شاخص های بهداشتی، به عنوان شرکت برگزیده معرفی شد.

مهندس قلعه بانی؛ در این مراسم گفت: شرکت ملی نفت ایران به عنوان یک سازمان دانش بنیان، علاوه بر توسعه، اکتشاف و تولید منابع هیدروکربوری، باید در بحث کاهش آلایندگی های نفتی نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

قلعه بانی همچنین مسئولیت شرکت ملی نفت ایران را در زمینه توجه به مسائل ذینفعان خود از جمله دولت، مردم، کارکنان این شرکت و حتی در سطح فراملی مورد اشاره قرار داد و افزود: کاهش آلایندگی ناشی از اجرای پروژه های نفت و گاز از جمله مسائلی است که باید مدنظر مسئولان شرکت ملی نفت ایران قرار گیرد.

وی با بیان این که لازم است گزارش هایی جامع در رابطه با وضعیت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران از سوی رییس HSE این شرکت در جلسات هیات مدیره ارائه شود، تصریح کرد: باید از شرکت های خلاق و موفق در استقرار نظام HSE قدردانی و جلسات کمیته بحران این شرکت نیز به طور مستمر تشکیل شود.

مهندس قلعه بانی، بر ضرورت توجه به رعایت الزامات HSE از سوی پیمانکاران شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد و افزود: لازم است سوابق پیمانکاران در زمینه فعالیت های ایمنی، بهداشت و محیط زیست مد نظر قرار گیرد.

معاون وزیر نفت در ادامه با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مدیریت HSE شرکت ملی نفت ایران، مسائل زیست محیطی را از مهم ترین مباحث مطرح در دنیا عنوان کرد و گفت: کشورهای پیشرفته جهان در تلاشند با کاهش آلایندگی های زیست محیطی، علاوه بر افزایش منافع اقتصادی، از بروز بیماری های شغلی جلوگیری کنند.

گفتنی است در بخشی از این مراسم، از دکتر الهام اردلانی، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت مهندسی و توسعه نفت به همراه دیگر فعالان این حوزه تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۸:۳۳۱,۴۲۴ بازدید