سال مهار تورم و رشد توليد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ EN

درخشش مدیران شرکت متن در جشنواره شهید رجایی

وزیر نفت امروز در آیین بزرگداشت کارکنان و مدیران نمونه صنعت نفت کشور (یادواره شهید رجایی) تصریح کرد: صنعت نفت به عنوان مهم ترین ساختار اقتصادی کشور، در دوران پس از انقلاب با پیروی از فرمایش های حضرت امام(ره) و رهبر انقلاب اسلامی و تلاش برای پیشبرد وضعیت اقتصادی کشور در دوران جنگ و تحریم ها، همواره پیشران اقتصاد کشور بوده است.

مهندس رستم قاسمی تصریح کرد: مهم ترین عامل اداره و رشد این صنعت بزرگ و منابع خدادادی آن، نیروی انسانی توانمند و کارآمد است که امروز در صنعت نفت فعالیت می کنند یا به بازنشستگی رسیده اند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به کارکنان صنعت نفت گفت: سازمان موفق، سازمانی است که کارکنان آن نمونه باشند و برای این که بتوانیم به عنوان یک سازمان نمونه فعالیت کنیم، باید کارکنان نمونه ای در صنعت نفت پرورش دهیم.

مهندس قاسمی با تاکید بر ضرورت جذب نیروهای نخبه و با استعداد در صنعت نفت خاطرنشان کرد: جذب و به کارگیری نیروهای نخبه و با استعداد در دستور کار صنعت نفت قرار دارد.

وزیر نفت آموزش ضمن خدمت را یکی از اقدام های مهم صنعت نفت برای ارتقای دانش و مهارت کارکنان صنعت نفت برشمرد و گفت: هر روز فناوری های جدیدی در عرصه این صنعت بزرگ وارد می شود و برای آشنایی و آموزش کارکنان با این فناوری های جدید، باید هزینه شود.

وی حفظ و نگهداشت نیروی انسانی را یکی دیگر از فعالیت های مهم صنعت نفت برشمرد و گفت: ضروری است برای حفظ و نگهداشت نیروی انسانی صنعت نفت، به ویژه نیروی فعال در مناطق عملیاتی به عنوان پیشران خط مقدم اقتصادی کشور در مناطق دوردست توجه شود.

قاسمی تصریح کرد: هم اکنون بهبود وضعیت کارکنان و نگهداشت نیروی انسانی در دستور کار وزارت نفت قرار دارد.

بر پایه این گزارش شرکت مهندسی و توسعه نفت در ردیف شرکت های برتر از نظر ساختار سازمانی و مدیریت معرفی شد و با اهداء لوح تقدیر، از مهندس ناجی سعدونی مدیرعامل این شرکت تجلیل به عمل آمد

همچنین آقایان: مهندس محمدتقی امینی داد، معاون مدیر امور مالی، مهندس ابراهیم علیزاده، رئیس بازرسی و حفاظت فنی و مهندس سلطان کمالی، مجری طرح منصوری به عنوان مدیران نمونه در میان سایر مدیران شرکت ملی نفت ایران برگزیده شدند

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۸:۳۵۹۳۳ بازدید