سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ EN

سید کمال موسوی مدیرعامل نفت و گاز مسجد سلیمان شد

سید کمال موسوی مدیرعامل نفت و گاز مسجد سلیمان شد/ادای احترام مدیرعامل جدید به مقام شامخ شهدا در نخستین صبح کاری

مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان در نخستین روز از آغاز به کار خود از قطعه شهدای گمنام مسجد سلیمان بازدید و در مراسم غبار رویی و زیارت شهدای منطقه چهار بیشه، نفتون و کلگه حضور یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران؛ سید کمال موسوی؛ مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان تا ساعتی دیگر نیز از پروژه دره سبز که از پروژه های عمرانی و عام المنفعه مسجد سلیمان است و با اعتباری در حدود ۱۰ میلیارد تومان در حال اجراست نیز بازدید می کند.

این در حالی است که بعد از ظهر روز گذشته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با صدور حکمی سکان هدایت شرکت بهره بردار نفت و گاز مسجد سلیمان را به سید کمال موسوی سپرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان، در حکم هرمز قلاوند خطاب به سید کمال موسوی آمده است: با توجه به مراتب تعهد، تخصص و صلاحیت های علمی و فنی، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منصوب می نمایم .

بدیهی است برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت، کنترل و هماهنگی در بهره برداری نفت و گاز، عملکرد بهینه نیروی انسانی، دستگاه ها و تأسیسات، انجام به موقع تعمیرات، اعمال مقررات مالی پرسنلی قراردادی عملیاتی و ایمنی، حصول اطمینان مطلوب برنامه های بازرسی فنی و خوردگی فلزات، تأمین و تدارک به موقع کالا، حفظ و نگهداشت اماکن و توسعه فعالیت های عمرانی آموزشی رفاهی و خدماتی از اهم وظایف مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان است.

بر اساس این گزارش، سید کمال موسوی متولد ۱۳۳۰ شهرستان مسجدسلیمان دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع است. وی پیش از این به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره و مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مشغول به خدمت بوده است .

وی همچنین پیش از آنکه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تشکیل شود و به عنوان یکی از مناطق نفتی کشور زیر نظر مناطق نفتخیز جنوب اداره شود به مدت ۸ سال و در شرایط سخت جنگی و اقتصادی به عنوان رییس منطقه نفتی مسجدسلیمان خدمت می کرد و با درایت و توانمندی و پشتکار مثال زدنی که با حمایت و همدلی تمامی کارکنان همراه بود مانع از تعطیلی این چرخ بزرگ صنعتی و اقتصادی مملکت در این منطقه شد .

لازم به یادآوری است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از ۵ شرکت بهره بردار نفت و گاز تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب است که ۱۰ واحد بهره برداری و نمکزدایی را در مالکیت دارد.

این شرکت براساس برنامه صیانتی ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب روزانه ۱۲۰ هزار بشکه نفت تولید می کند و از تاریخ ۲ مهرمان سال جاری نیز با تحویل گیری واحد بهره برداری و نمکزدایی تل بزان که فاز نخست طرح توسعه قدیمی ترین میدان نفتی خاورمیانه است توان تولید نفت آن به ۱۴۵ هزار بشکه در روز افزایش یافته است .

پیش از این صفرعلی رییسی مدیریت عامل شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان را بر عهده داشت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۳۸۴۶۲ بازدید