سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

برای نخستین بار در کشور برای پیمانکاران حفاری دوره های آموزشی برگزار شد

معاون مدیرعامل شرکت حفاری شمال در امور فنی و مهندسی از برگزاری دوره های آموزشی بلندمدت برای کارکنان ارکان ثالث خبر داد و گفت :این دوره آموزشی برای نخستین بار در صنعت حفاری کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابوالحسن محمدرضایی؛ معاون مدیرعامل شرکت در امور فنی و مهندسی، در مراسم پایان دوره های آموزشی فنی و تخصصی کارآموزان ارکان ثالث شرکت حفاری شمال اظهار داشت: برای نخستین بار در صنعت حفاری کشور، این جرأت پیدا شد که دوره های آموزشی بلندمدت با تقبل هزینه های بالا برای کارکنان ارکان ثالث برگزار شود که باید این موضوع را به فال نیک گرفت.

وی افزود: شرکت حفاری شمال در دور تثبیت خود تعداد ۱۴۰ کارآموز را جذب کرد که پس از ریزش تعداد اندکی از آنها، افراد باقی مانده دوره را به اتمام رساندند، در مرحله دوم نیز در دوره راه اندازی شرکت، تعداد ۸۲ نفر از طریق آزمون سراسری نفت جذب شرکت حفاری شمال شدند.

 

رییس شورای سیاستگذاری آموزش شرکت حفاری شمال ادامه داد: در مرحله سوم که دوره کنونی به شمار می رود، تعداد ۷۹ نفر از کارآموزان این شرکت آموزش های فنی و تخصصی خود را طی کردند که امروز مراسم پایان دوره آنها را شاهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: آموزش ضمن خدمت این کارآموزان بسیار گسترده تر از این دوره آموزشی خواهد بود و تفسیر این دوره در آن زمان صورت خواهد گرفت.

محمدرضایی کار حفاری بدون کار جمعی را فاقد نتیجه عنوان و تصریح کرد: با یک کار جمعی و فراسازمانی در صدد راه اندازی مرکز آموزش بین المللی شرکت حفاری شمال هستیم، چرا که این موضوع یک بحث ملی به شمار می رود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۰ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۵۹۳۸۷ بازدید