سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ EN

۲۴ میلیارد تومان مصوبات سفر مقام معظم رهبری به عسلویه اجرایی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اجرایی شدن پروژه های مصوب سفر مقام معظم به عسلویه در آینده نزدیک خبر داد و افزود: ۲۴ میلیارد تومان اعتبار برای عملیاتی شدن پروژه های تعریف شده، اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید پیروز موسوی در نشست با مدیر حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور در مرکز همایش های خلیج فارس منطقه ویژه پارس، یادآور شد: سفر رهبر فرزانه انقلاب در ۸ فروردین سال جاری، برگ زرینی بر تاریخ پر افتخار صنعت نفت و به ویژه حوزه عملیاتی پارس جنوبی به عنوان پیشران توسعه این صنعت عظیم بود به گونه ای که به جرات می توان سفر معظم له را بهترین ارمغان به تمامی تلاشگران صنعت نفت برشمرد.

وی تصریح کرد: سفر مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی موجب عملیاتی شدن اندیشه «جهاد اقتصادی» در سطح منطقه ویژه پارس شد؛ کارکنان صنعت نفت سال جهاد اقتصادی را با تشریف فرمایی معظم له آغاز کردند و با قدوم مبارک رهبر فرزانه انقلاب علاوه بر افزایش عزم و اراده ملی، شاهد همت مضاعف و امیدواری و دلگرمی در بین تمام مدیران وکارکنان صنعت نفت کشور در این منطقه بودیم.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس ادامه داد: برای توسعه پر شتاب پارس جنوبی در سال جهاد اقتصادی از تمام توان و کوشش مجموعه مدیران و کارکنان صنعت نفت، استفاده کردیم و این موجب افزایش روحیه تعامل و همکاری بین تمام شرکت ها و بخش های مختلف مدیریتی در سطح پارس جنوبی و استان بوشهر شده است.

موسوی یادآور شد: در سال جاری رویکرد و محوریت عملکرد مدیران در تمامی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و اجرایی، تحقق اهداف بلدن صنعت نفت در چاچوب جهاد اقتصادی تعریف و تعیین شده است.

وی تصریح کرد: در این زمینه با عزمی راسخ و با حفظ انسجام و هماهنگی، بین تمام سطوح مدیریتی، گام های موثری برداشته ایم.

مدیرعامل منطقه ویژه پارس گفت: با رهنمودهای مقام عظمای ولایت و تلاش های دولت خدمتگذار و راهبردهای وزیر نفت، زمینه های پیشرفت و تعالی در تمام بخش های صنعت نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی فراهم شده است.

موسوی یادآور شد: در عرصه صنایع بالادستی و پایین دستی در منطقه ویژه پارس نیز سرمایه گذاری های چشمگیری انجام شده است؛ با توجه به تلاش مجموعه صنعت نفت برای جهاد اقتصادی، فعالیت های توسعه بخش صنعت نفت در حوزه های یاد شده در حال انجام است

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۹ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۵۲۲,۱۱۰ بازدید