سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

ورود خودروهای جدید به ناوگان ترابری نفت مسجدسلیمان

مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از ورود ۵ دستگاه خودروی سنگین جدید به ناوگان ترابری این شرکت خبرداد .

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سیروس حیدری با اعلام این خبر گفت :با توجه به افزایش حضور این شرکت در عرصه های مختلف تولید صیانتی نفت و گاز و همچنین اجرای پروژه های متعدد عمرانی و عام المنفعه ضرورت افزایش توان ناوگان ترابری سنگین احساس شد .

وی افزود : به همین منظور شرح نیاز خودروهای جدید در هیأت مدیره شرکت مطرح و تصویب و برای سیر مراحل خرید به اداره تدارکات و امور کالا ارجاع شد .

حیدری ادامه داد : بر این اساس سه دستگاه کامیون کشنده ولوو باFH 13440 هر کدام به ظرفیت و توان حمل ۹۶ تن بار و یک دستگاه کامیون کمپرسی ولوو FM به ظرفیت ۲۶ تن خریداری و به ناوگان ترابری سنگین ملحق شدند .

عضو هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان اضافه نمود : بمنظور افزایش توان جابه جایی نیروهای اداری و عملیاتی شرکت نیز یک دستگاه اتوبوس مارال اسکانیا با ظرفیت ۴۵ نفر به ناوگان اتوبوسرانی این شرکت افزوده شد .

مدیر خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در خصوص هزینه خرید این خودروها گفت : هرکدام از کامیونها با هزینه ۱۴۵ میلیون تومان و اتوبوس مسافربری نیز با هزینه ۲۲۵ میلیون تومان و در مجموع با هزینه ۸۰۵ میلیون تومان برای افزایش توان خدمت رسانی به ناوگان ترابری افزوده شدند .

حیدری در خاتمه گفت : گسترش توان ناوگان ترابری سنگین به همینجا ختم نمی شود و بزودی دو دستگاه کامیون با کاربری نصب جراثقال به ناوگان ترابری ملحق خواهند شد .

وی خاطر نشان کرد : با توجه به حضور نفت در عرصه های مختلف خدمت رسانی به شهروندان و دستگاههای اجرایی این شهرستان ، با ورود خودروهای سنگین توان خدمت رسانی و میدان حضور نفت برای ارائه خدمات به شهروندان بطرز چشمگیری افزایش می یابد .

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۳۷۳۶۲ بازدید