سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

فاز نخست سامانه تامین کالای نفت هفته آینده رونمایی می شود

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران گفت: مراسم رونمایی از فاز اول سامانه تامین کالا در هفته آینده انجام خواهد شد.

احمد تولایی؛ مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: فاز اول سامانه تامین کالا برای ۷ قلم کالای پرمصرف طراحی شده و با رونمایی از آن طی هفته آینده، به طور رسمی وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با شکل گیری کمیته راهبری نظام نگهداری و تعمیرات، سایتی در این خصوص در مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ملی نفت ایران طراحی شد تا برنامه ریزی مدون و مکانیزه ای در بحث نگهداشت در مجموعه صنعت نفت انجام شود.

وی ادامه داد: در همین راستا سمینار یک روزه ای ساماندهی شده که تا پایان سال برگزار خواهد شد.

تولایی افزود: این سامانه در پالایشگاه های بندرعباس و تبریز در حال پایلوت است و فاز آزمایشی آن نیز طی هفته آینده در مجتمع گازی پارس جنوبی راه اندازی خواهد شد.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران با اعلام خبر راه اندازی سایت مسکن مهر ویژه کارکنان صنعت نفت، در ماه گذشته نیز گفت: در این سامانه ضمن معرفی پروژه های مختلف مسکن مهر، مشخصات متقاضیان ثبت شده و با ارزیابی مکانیزه این مشخصات، واجدین شرایط شناسایی می شوند.

 

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۳۳۳۳۶ بازدید