سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ EN

عیادت احمدقلعه بانی از بیماران بستری در بیمارستان نفت

بیمارستان نفت تهران جزو معتبرترین مراکز درمانی کشور است/ عیادت احمدقلعه بانی از بیماران بستری در بیمارستان نفت

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران ،دیروز همزمان با پنجمین روز دفاع مقدس با حضور در بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید و از شماری از بیماران این بیمارستان عیادت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران در این بازدید احمد قلعه بانی از بخش های مدرن بیمارستان نفت از جمله بخش کولونوسکوپی،ERCP، برونکوسکوپی و آنژیوگرافی بازدید کرد و در جریان وضعیت امکانات و تجهیزات پزشکی پراهمیت این بیمارستان قرار گرفت.

این گزارش حاکی است در بازدید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ،دکتر کیان رییس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و نیز رییس و تعدادی از کادر پزشکی بیمارستان نفت تهران احمد قلعه بانی را همراهی می کردند.

بر اساس این گزارش؛مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان بر بالین تعدادی از بیماران بستری شده در این بیمارستان حاضر و ضمن عیادت و آرزوی سلامتی برای بیماران  در جریان نحوه رسیدگی به شرایط بیمار و میزان رضایت آنان از عملکرد کادر درمانی قرار گرفت.

احمد قلعه بانی همچنین در جریان عیادت خود از بیماران از چند جانباز جنگ تحمیلی که در بیمارستان نفت تهران بستری بودند عیادت کرد و علاوه بر تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس برای تسریع در رسیدگی به درمان جانبازان دستوراتی صادر کرد.

وی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه بیمارستان نفت تهران یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین مراکز درمانی در سطح تهران  و کشور است گفت:این بیمارستان علاوه بر اینکه به تجهیزات درمانی مدرن و بعضا منحصر به فردی در کشور مجهز است دارای کادر درمانی ممتاز و متخصصی است که باعث اعتبار بخشی به این بیمارستان و ارتقای سطح رضایت بیماران شده است.

وی با اعلام اینکه اخیرا شایعات کذبی درباره بیمارستان نفت تهران برای تحت تاثیرقرار دادن کارنامه خوب این بیمارستان مطرح شده است افزود:این واقعیت را نمی توان انکار کرد که بیمارستان نفت تهران جزو بهترین مراکز درمانی در کشور است و در بازدید اخیر هم متوجه شدم که در این بیمارستان نظارت های متعددی در زمینه فرآیندهای بیمارستانی و پزشکی انجام می گیرد.

وی تصریح کرد:برخی از تجهیزات موجود در بیمارستان نفت جزو بهترین ها در سطح کشور است و درباره برخی دیگر از تجهیزات نیز که نیاز به نوسازی و به روز رسانی باشد در هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران با دید مثبت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

قلعه بانی خاطرنشان کرد:اگرچه  تمام امکانات درمانی صنعت نفت در خدمت جانبازان سرافراز شاغل یا بازنشسته صنعت نفت است اما ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا جانبازان دفاع مقدس که خارج از سیستم نفت به این بیمارستان مراجعه می کنند نیز در اولویت قرار گرفته و هزینه های درمانی این قشر تا حدی که مقررات اجازه می دهد تعدیل شود.

قلعه بانی همچنین با حضور در یکی از ایستگاه های پرستاری بیمارستان نفت تهران از زحمات و خدمات کادر پرستاری و بهیاران این بیمارستان تقدر و تشکر کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۰۵۳۵۰ بازدید