سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

امید نفت همچنان بر روی نوار برد می تازد

در هفته هشتم مسابقات فوتبال امیدهای تهران، بار دیگر تیم امید نفت تهران در مصافی دیگر از بازی های عقب افتاده خود، این بار در مقابل امیدهای پاراگ قرار گرفت و با شایستگی هرچه تمام تر پیروز میدان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسابقه فوتبال امیدهای تهران روز پنج شنبه گذشته (۳۱ شهریور ماه) در ساعت ۱۶ و در محل ورزشگاه “تهرانسر” برگزار شد و شاگردان تیم امید نفت تهران، در پی تداوم پیروزی های خود، این بار با ۴ گل میهمان خود؛ تیم پاراک را از پیش رو برداشت.

بر اساس این گزارش، در نیمه اول، تیم فوتبال امید های نفت با در اختیار داشتن کامل روند بازی و ایجاد موقعیت های فراوان برای گل زدن، بازی را به پایان رساندند؛ این در حالی بود که در این ۴۵ دقیقه، ۲ گل  توسط مسعود حسن زاده و عرفان رسولی به دروازه حریف شوت شد و به ثمر رسید.

در نیمه دوم بازی، نفتی ها با چند جابجایی در ترکیب تیم و استفاده از بازیکنان ذخیره بیشتر در زمین توانستند همان برتری نیمه نخست را با حالت هجومی تر ادامه دهند و همانند نیمه اول از ۲ گل شیرین دیگر بهره مند شدند.

لازم به ذکر است که گل ها در نیمه دوم توسط  پیمان میری و شایان تقوی به ثمر رسید و بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود امیدهای نفت تهران پایان یافت.

گفتنی است با این برد تیم نفت تهران با انجام ۶ بازی، ۵ برد، یک مساوی، ۱۶ گل زده و  ۲ گل خورده، با کسب ۱۶ امتیاز و ۲ بازی کمتر در رده دوم جدول مسابقات امیدهای تهران قرار دارد؛ همچنین این تیم به دنبال بازی های عقب مانده خود از هفته سوم، امروز(دوشنبه ۴ مهرماه) از ساعت ۱۶ در تهرانسر در مقابل تیم مقاومت قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ مهر ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۱۳۳۵۳ بازدید