سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN
ايوب بنوي؛ رئيس روابط عمومي شركت متن:

پایگاه اینترنتی متن؛ به روز می شود

همزمان با روز ارتباطات، پایگاه اینترنتی متن، به روز می شود.

پایگاه جدید اینترنتی شرکت مهندسی و توسعه نفت به آدرس www.pedec.ir همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی، با قالب و ساختار جدید اطلاع رسانی راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی متن، ایوب بنوی؛ رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت با اعلام این خبر گفت: گستره سازمانی و فعالیت شرکت متن در زمینه توسعه میادین نفت و گاز کشور در حوزه های خشکی و دریا و نیز انتقال فن آوری های روزآمد حاصل از همکاری با شرکت های معتبر جهانی، بستر رسانه ای مناسبی برای اطلاع رسانی در این پایگاه اینترنتی است.

وی ضمن قدر دانی از همکارانی که در سال های قبل برای راه اندازی و اداره سایت PEDEC تلاش کرده اند، تصریح کرد: با گذشت بیش از هفت سال از زمان راه اندازی پایگاه رسمی شرکت مهندسی و توسعه نفت، برای نخستین بار  است که این پایگاه اینترنتی بر اساس ساختاری مبتنی بر استاندارد بین المللی در محیط وب و نیز با برخورداری از ضریب امنیت مطلوب در زمینه حفظ اطلاعات، پذیرای بازدید کنندگان می شود.

بنوی خاطرنشان کرد: پایگاه اطلاع رسانی شرکت مهندسی و توسعه نفت به ۲ زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده و امیدواریم همکاران و کارشناسان با ارائه پیشنهادهای خود، ما را در اداره هر چه بهتر این سایت یاری کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۲۱,۱۱۷ بازدید