سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

هیات مدیره های سابق و فعلی حفاری شمال دور یک میز نشستند

هیات مدیره های سابق و فعلی حفاری شمال دور یک میز نشستند/تداوم سودآوری حفاری شمال با دکل های تازه نفس

نشست صمیمانه اعضای هیئت مدیره شرکت حفاری شمال با اعضای هیئت مدیره سابق این شرکت در محل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این نشست با حضور سید عزت اله حجازی؛ رئیس هیئت مدیره، هدایت اله خادمی؛ مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره، علیرضا ضیغمی؛ رئیس هیئت مدیره سابق این شرکت، اسداله راسخی پور،عبداله محمد بیگی (اعضای سابق هیئت مدیره) و اسکندر بارانپوریان؛ دبیر جلسات برگزار شد.

خادمی از فعالیت های رئیس هیئت مدیره پیشین این شرکت قدردانی کرد و وجود وی را به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شرکت مفید وحامی بسیار خوبی خواند که باعث شکوفایی شرکت حفاری شمال شد.

خادمی، سید عزت اله حجازی؛ رئیس هیئت مدیره جدید را با دید عملیاتی و اشراف به مباحث عملیاتی و فنی تخصصی معرفی کرد.

در ادامه مدیر عامل شرکت حفاری شمال تصریح کرد: استفاده از تجربیات حجازی این شرکت را در جایگاه والایی از صنعت نفت خواهد رساند.

حجازی در ادامه به برنامه های آتی و اهداف کلی شرکت پرداخت و افزود: تشکیل کمیته فنی تخصصی در صنعت حفاری از راهکارهای مفید در پیشبرد اهداف این شرکت است.

ضیغمی نیز از فعالیت های مستمر در دوره گذشته یاد کرد و گفت: با ورود دکل های حفاری به ویژه در بخش دریایی به روند توسعه و سود دهی روز افزون در شرکت حفاری شمال خواهیم رسید.

وی تشکیل کنسرسیوم متشکل از شرکت های نفت، حفاری، اکتشاف را حرکتی مثبت در جهت بهبود وضعیت تولید و توسعه میادین نفتی برای این شرکت خواند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۱۳۴۱۵ بازدید