سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

مهر تایید SGSسوئیس بر فعالیت حقوقی شرکت ملی نفت ایران

بر اساس گواهینامه ای که به تایید موسسه معتبر SGS سوئیس رسیده است،فعالیت های امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران بااستاندارد مدیریت کیفیت بین المللی ISO 9001:2008 منطبق است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران ،بر اساس گواهینامه صادره از سوی موسسهSGS  امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران موفق شده است فعالیت ها و اقدامات اجرایی خود را با استانداردهای تعریف شده جهانی انطباق داده و شاخص ها و امتیازهای مورد نظر برای کسب گواهینامه استاندارد را به دست آورد.

گزارش خبرنگار ما حاکیست:موسسه SGS این گواهینامه را برای فعالیت های امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران  از ۱۳ آگوست ۲۰۱۱ تا ۱۲ آگوست سال ۲۰۱۴ میلادی صادر کرده است.

گزارش ما می افزاید:موسسه SGS از موسسه های نامدار و معتبر اعتبار سنجی و تایید استانداردها در سطح اتحادیه اروپاست و در شهر زوریخ سوئیس واقع شده است.

این استاندارد کسب شده توسط امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران ؛ ماموریت ارائه خدمات حقوقی از قبیل کارشناسی، مشاوره، رسیدگی به شکایات و حل اختلافات ، تنظیم قرارداد پروژه های حقوقی، تنظیم قوانین و مقررات و گردآوری آنها برای طرح و لوایح، تحصیل و تملک اراضی، مستند سازی اموال غیر منقول، هدایت ادارات و شرکت های تابع به سمت رعایت قوانین و مقررات را بر عهده دارد.

بهبود سطح دانش و مهارت های شغلی کارکنان و مدیران، بهبود نحوه تماس آنها با مشتریان از طریق آموزش، رعایت قوانین، مقررات و دستورالعمل ها، بخش نامه های صادر شده از مراجع ذیربط و ایجاد بانک اطلاعات به منظور سهولت دسترسی به آنها، راه های دستیابی به اهداف امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران تعریف شده است.

همچنین بکارگیری و تجهیز شرکت ملی نفت ایران به ابزارهای مدیریت و اگاهی رسانی مستمر به مشتریان، بهبود مستمر خدمات از طریق تعامل هدفمند و اثر بخشی با مدیران حقوقی ادارات و شرکت های تابعه  از دیگر راه های دستیابی به اهداف امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران عنوان شده است.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۱۱۳۱۰ بازدید