سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

فوتبالی های نفت در تبریز و انزلی ،پیروزی را جشن گرفتند

لبخند مستطیل سبز به نفتی ها/ فوتبالی های نفت در تبریز و انزلی ،پیروزی را جشن گرفتند

تیم های فوتبال نفت تهران و آبادان در هفته گذشته توانستند در خانه حریفان خود به پیروزی های ارزشمندی دست پیدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران  ،تیم فوتبال نفت تهران توانست حریف قدر خود تراکتورسازی صدرنشین را در حضور حدود ۴۵ هزار هوادار این تیم با نتیجه دو بر یک شکست داده و با ۱۴ امتیاز، موقتا به رده دوم جدول صعود کند

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تدر گفت و گو با خبرگزاری مهر با ابراز خرسندی از پیروزی برابر تیم تراکتورسازی تبریز، این برد را حاصل انگیزه و تلاش بسیار بازیکنانش دانست.

حسین فرکی پنجشنبه شب و پس از برتری تیم نفت تهران برابر تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری با بیان اینکه از نتیجه به دست آمده خوشحال است، گفت: من می دانستم که اگر بازیکنانم اشتباه نکنند و خواسته های کادر فنی را در زمین عملی کنند، حتما می توانیم با نتیجه ای خوب از زمین بیرون بیاییم که خوشبختانه اینچنین شد و ما توانستیم در روزی که تراکتورسازی بازی احساسی به نمایش می گذاشت، سه امتیاز از این بازی بگیریم.

وی افزود: تیم ما برای دقیقه به دقیقه این دیدار برنامه ریزی کرده بود و باید پذیرفت که کار تیم ما در این دیدار حساب شده بود.

وی در پایان اظهار داشت: هدف ما کسب عنوان یک رقمی در پایان فصل است که این رده اگر به بالای جدول نزدیک تر باشد، مرا بیشتر راضی خواهد کرد.

همچنین در بازی دیگری  صنعت نفت آبادان در شهر انزلی توانست تیم ملوان را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.در این بازی علیرضا رمضانی (۳+۴۵ – پنالتی) برای ملوان و میثم امیری (۷۶) و فونیکه سی (۵+۹۰) برای صنعت نفت آبادان گل زدند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۰۷:۵۶۲۸۱ بازدید