سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ EN

نفت مناطق مرکزی در ۱۳ سال گذشته منشاء خدمت و بازوی توسعه صنعت نفت بوده است

سخنگوی شرکت ملی نفت ایران، آغاز چهاردهمین سال فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را به مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان خدوم این شرکت تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، منوچهر خندان؛ سخنگوی این شرکت در پیامی، با اشاره به نقش تاثیرگذار شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در تولید گاز و تامین سهم عمده ای از نیاز مصرفی گاز خانوارها، آغاز چهاردهمین سال فعالیت این شرکت را تبریک گفت.

وی، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را منشا خدمات موثری در عرصه نفت و گاز کشور دانست و افزود: این شرکت به عنوان بزرگترین تامین کننده گاز ایران، در تامین اهداف سند چشم انداز ۱۴۰۴ و نیز افق توسعه صنعت نفت  نقش موثری دارد و  بی تردید با تلاش و همت متخصصان خود، آینده روشن تری را برای صنعت نفت کشور رقم خواهد زد.

خندان، عملکرد موفق شرکت نفت مناطق مرکزی را در مقابله با انواع تحریم ها مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: متخصصان این شرکت با تولید بسیاری از قطعات مورد نیاز صنعت نفت و بومی سازی دانش فنی ساخت قطعات استراتژیک، گام بلندی را در مسیر تعالی صنعت نفت ایران برداشته اند و این تلاش، شایسته تقدیر است.

وی با آرزوی موفقیت بیش از پیش شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در عرصه تولید نفت و گاز، آغاز چهاردهمین سال فعالیت این شرکت را نویدی برای فردای صنعت نفت دانست.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۴۲۲۹۳ بازدید