سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ EN

واحدهای آموزشی در موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی ایجاد می شود

معاون آموزش موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی از برنامه‌ریزی و اجرای آموزش‌های مورد نیاز کارکنان موسسه در راستای ارتقای سطح عملکرد آنان خبر داد و گفت: این آموزش ها در چارچوب مناسبات جهانی و منطبق با استانداردهای جهانی ارایه خواهد شد.

سیامک برادران؛ معاون آموزش موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: حجم بالا و ضرورت وظایف تحقیقاتی و پژوهشی محول شده به موسسه مطالعات باعث شده که آموزش به عنوان اولویت اول در موسسه مطرح شود.

وی ادامه داد: معاونت آموزش موسسه در تلاش است تا از طریق ایجاد واحدهای آموزشی اقتصاد انرژی، مدیریت منابع انسانی و مطالعات راهبردی پاسخگوی نیازهای خود باشد.

برادران، برنامه‌ریزی و اجرای آموزش‌های مورد نیاز کارکنان منطبق با استانداردهای جهانی، تنظیم دوره‌های آموزشی با اساتید خارجی و تبدیل معاونت آموزش به SUB را از دیگر برنامه‌های در دست اقدام این معاونت عنوان کرد.

وی در ادامه تبدیل‌شدن به کانون شبکه بین‌المللی تحقیقات راهبردی انرژی را از مهم‌ترین اهداف بنیادین معاونت آموزش موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در آینده نزدیک برشمرد و گفت: حفظ منابع ملی و توسعه پایدار و رشد حرفه‌ای منابع انسانی در تراز جهانی از دیگر اهداف بنیادین این موسسه است.

معاون آموزش موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در زمینه برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی بین‌المللی نیز گفت: برگزاری سمینارآموزشی “اقتصاد، ریسک و رژیم‌های مالی صنایع نفت و گاز”  کارگاه آموزشی”Oil &Gas Financial Modeling” کارگاه آموزشی و تخصصی “مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های پروژه‌محور” را می‌توان از جمله دوره‌های آموزشی برگزار شده در این موسسه عنوان کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۲:۵۱۲۶۶ بازدید