- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://pedec.ir -

دیدار بسیجیان صنعت نفت جنوب با وزیر نفت

مهندس قاسمی وزیر نفت روز پنجشنبه (۱۷ شهریور) با حضور در محل حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) در اهواز با فرماندهان و بسیجیان صنعت نفت جنوب دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، وی در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس بویژه شهدای صنعت نفت و شهید تندگویان گفت: تمام کارکنان سختکوش صنعت نفت کشور که در شرایط سخت کاری و آب و هوایی برای تحقق اهداف این صنعت تلاش می کنند بسیجی هستند.

مهندس قاسمی افزود: همه کارکنان صنعت نفت در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس ایثارگری و فداکاری کردند.

وی اظهار داشت: بسیج عشق به امام و رهبری است و هر آنچه مثال زدنی است از فضای بسیج و کار و تلاش است.

قاسمی با بیان اینکه افتخار ما بسیجی بودن است، گفت: کارکنان صنعت بزرگ نفت کشور هم اکنون مانند دوران دفاع مقدس در سنگر اقتصادی با روحیه بسیجی و جهاد گونه در حال تلاش و کوشش هستند.

وزیر نفت با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال جهاد اقتصادی افزود: وظیفه همه ما در صنعت نفت که بزرگ ترین مجموعه اقتصادی کشور محسوب می شود در این سال سنگین تر است و باید نهایت تلاش خود را برای تحقق اهداف و برنامه های تبیین شده به کار گیریم.

در این مراسم مجید چگنی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت و سید شهریار موسوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت – جنوب) نیز درباره جایگاه و فعالیت های بسیج در صنعت نفت گزارشی ارائه دادند.

وزیر نفت به همراه معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه و شرکت ملی نفت ایران شامگاه چهارشنبه (۱۶ شهریور) برای یک سفر کاری ۲ روزه وارد اهواز شد.

[1] [2] [3] [4]