سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازسازی و نوسازی آزمایشگاه سیری انجام شد

رئیس آزمایشگاه منطقه سیری گفت: بازسازی و نوسازی این آزمایشگاه مطابق ضوابط و استانداردها، انجام شده است و این واحد با حساسیت لازم و سرعت عمل همراه با دقت بسیار بالا امور محوله را انجام می‌دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حسین کهزادی؛ رییس آزمایشگاه منطقه سیری افزود: کار ما علاوه بر حساسیت های خاص خود باید از دقت لازم برخوردار باشد زیرا هیچ‌گونه خطا در کار قابل قبول نیست و اولین اشتباه می‌تواند لطمات جبران ناپذیری در پی داشته باشد.
وی با بیان اینکه در آزمایشگاه سیری، تمام کارهای مربوطه توسط این واحد انجام می‌گیرد، گفت: این امر نقطه تمایز آزمایشگاه سیری با مناطق دیگر است؛ چرا که در این مناطق، بخشی از کار توسط بخش خصوصی انجام می‌شود.
کهزادی فعالیت های روزانه آزمایشگاه سیری را شامل کنترل کیفیت نفت خام از سر چاه های تولیدی تا صادرات از نظر چگالی، API، درصد آب همراه، هیدروژن سولفوره، سولفور و…، کنترل کیفی گازوئیل، بنزین، سوخت هلی‌کوپتر و روغنهای مصرفی و بررسی و کنترل کیفی آب های صنعتی برای تزریق، فضای سبز و آشامیدنی اعلام کرد.
به گفته وی، نمونه آب آشامیدنی بصورت روزانه توسط این واحد با بررسی PH، نمک، باکتری ها، سختی آب، آهن محلول و موارد لازم دیگر طبق استانداردهای موجود کنترل می‌شود و کلیه تجهیزات و دستگاههای لازم در این آزمایشگاه فراهم است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۳۶۳۹۷ بازدید