سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

توسعه فناوری‌های جدید در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز: دشواری‌ها و راهکارها

پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری چهارمین مجموعه از گزارش‌های اطلاع رسانی و تحلیلی خود با موضوع توسعه فناوری‌های جدید در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز: دشورای‌ها و راهکارها منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت(MOP)، پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری پس از انتشار گزارش برنامه‌های راهبردی فناوری عربستان سعودی در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی و انرژی، اقدام به انتشار چهارمین مجموعه از گزارش‌های اطلاع رسانی و تحلیلی خود با موضوع ” توسعه فناوری‌های جدید در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز: دشورای‌ها و راهکارها” کرد.

گزارش یاد شده توسط دانشیار دانشگاه تگزاس و همکاری جمعی از محققان نگاشته شده و در سال ۲۰۱۱ توسط مجمع ملی نفت ایالات متحده انتشار یافته است.

پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری امیدوار است این گزارش بتواند در راستای شناخت ماهیت مساله توسعه فناوری در بالادستی نفت و الزامات و اقتضائات آن، همچنین توجه به مبادی و مبانی مسئله توسعه فناوری در صنعت نفت، یاریگر مناسبی برای خبرگان، مدیران و کارشناسان صنعت باشد.

برای تهیه و دریافت این گزارش و اطلاعات بیش‌تر، همچنین فهرست این گزارش به وب‌سایت موسسه مطلاعات بین‌المللی انرژی/ پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ شهریور ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۰۵۲۸۸ بازدید