سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران ؛ استاندارد ایزو۹۰۰۱ گرفت

امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران برای اولین بار در تاریخ صنعت نفت موفق به دریافت استاندارد مدیریت کیفیت بین المللی ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ISOبا اعتبار شرکت SAS سوئیس شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بر اساس این استاندارد کسب شده توسط امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران؛ ماموریت ارائه خدمات حقوقی، از قبیل کارشناسی، مشاوره، رسیدگی به شکایات و حل اختلافات ، تنظیم قرارداد پروزه های حقوقی، تنظیم قوانین و مقررات و گردآوری آنهابرای طرح و لوایح، تحصیل و تملک اراضی، مستند سازی اموال غیر منقول، هدایت ادارات و شرکت های تابع به سمت رعایت قوانین و مقررات را بر عهده دارد.

همچنین ارتقای کیفیت ارائه خدمات حقوقی از طریق بهبود زیر ساخت ها، ارتقای سطح آگاهی حقوق مشتریان از طریق اطلاع رسانی، ارتقای سطح آگاهی و مهارت های کارشناسان و مشاوران به منظور بهبود فرآیندها از اهداف امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران است.

بهبود سطح دانش و مهارت های شغلی کارکنان و مدیران، بهبود نحوه تماس آنها با مشتریان از طریق آموزش، رعایت قوانین، مقررات و دستورالعمل ها، بخش نامه های صادر شده از مراجع ذیربط و ایجاد بانک اطلاعات به منظور سهولت دسترسی به آنها، راه های دستیابی به اهداف امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران تعریف شده است.

همچنین بکارگیری و تجهیز شرکت ملی نفت ایران به ابزارهای مدیریت و اگاهی رسانی مستمر به مشتریان، بهبود مستمر خدمات از طریق تعامل هدفمند و اثر بخشی با مدیران حقوقی ادارات و شرکت های تابعه  از دیگر راه های دستیابی به اهداف امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران عنوان شده است.

بر اساس این گزارش امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران با رعایت استانداردها در ماموریت و اهداف خود، برای اولین بار در تاریخ صنعت ایران توانست ایزو ۲۰۰۸:۹۰۰۱ ISO را با اعتبار شرکت SAS  سوئیس که از دفاتر حقوقی معتبر است، دریافت کند.

 

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۰ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۴۰۳۳۱ بازدید