سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ EN

وزیر نفت از سکوهای دریایی فازهای پارس جنوبی بازدید کرد

مهندس رستم قاسمی در دومین روز از سفر به عسلویه، از سکوهای دریایی فازهای پارس جنوبی بازدید کرد و در جریان وضعیت برداشت و ارسال گاز به تاسیسات خشکی پارس جنوبی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت (MOP)، وزیر نفت دیروز (پنج‌شنبه -۲۷ مرداد) در بازدید از سکوهای دریایی و دیدار با روسا و کارکنان آن سکوهای تولیدی گفت: افزایش تولید از میدان گازی پارس جنوبی از اولویت‌های وزارت نفت است؛ کسانی که در این نقطه مهم تلاش می‌کنند سهم بزرگی در شکوفایی و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند.

مهندس قاسمی خطاب به کارکنان ادامه داد:  کار و تلاش بی شائبه شما موجب عزتمندی و سرافرازی جمهوری اسلامی و صنعت نفت است و به طور قطع این زحمات ارزش های مادی و معنوی زیادی به همراه خواهد داشت.

وزیر نفت یادآور شد: وجود کارکنان متعهد و دلسوز و کارآمد صنعت نفت موجب شده تا امیدواری به اعتلا و بالندگی صنعت نفت افزایش یابد؛ تاکید ما در صنعت نفت به تقویت فضای مناسب برای ایجاد وفاق ملی است.

به گفته وی باید به اصل اعتمادسازی در بدنه صنعت نفت بیشتر توجه شود و به انجام کار در فضاهای غیرساختاری خودداری کنیم و با حفظ همدلی برای توسعه صنعت نفت تلاش مضاعف داشته باشیم.

وزیر نفت تصریح کرد: خوشبختانه امروزه صنعتگران داخلی، توانمندی خوبی در زمینه ساخت قطعات مورد نیاز صنعت نفت کسب کرده‌اند و ما در راستای تامین بسیاری از تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به شرکت ها و کشورهای خارجی وابسته نیستیم.

وی همچنین در دومین روز از سفر خود به عسلویه، از فازهای باقمیانده پارس جنوبی در منطقه پارس کنگان (پارس ۲) بازدید کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۴۲۲۷۲ بازدید