سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ EN

توزیع کارت هوشمند سلامت در تهران و اهواز در آینده نزدیک

مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اعلام این که با تکمیل اطلاعات، کارت هوشمند سلامت باقی خانواده‌ها در تهران و اهواز توزیع خواهد شد، گفت: تاخیر در چاپ کارت‌ها، به‌دلیل نبود تعداد انبوهی از کارکنان و خانواده‌ها در سیستم جامع نفت ایجاد شده است.

دکتر محمدجواد کیان در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: پروژه تولید نرم‌افزار کارت سلامت نفت دو سال گذشته برای اولین بار در ایران انجام شدو سپس با چاپ حدود یکهزار کارت در بیمارستان نفت تهران افتتاح شد.

وی افزود: چاپ کارت‌های سلامت در حال انجام است که تاکنون به بخشی از کارکنان در مناطق بوشهر، اراک و تهران، تحویل داده شده ولی هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.

دکتر کیان با بیان این که با استفاده از این کارت در وقت بیمار و پزشک معالج صرفه‌جویی خواهد شد، اضافه کرد: این سیستم جامع بوده و پزشک و افراد مراجعه‌کننده می‌توانند از هر نقطه کشور سوابق بیمار را از طریق کارت هوشمند مشاهده کنند.

به گفته وی در این سیستم سوابق بیماری‌ها، آخرین مراجعات و تمامی خدمات تشخیصی و دارویی انجام شده ثبت می‌شود که به پزشک برای انجام دادن درمان کمک می‌کند.

ارتقاء سطح رضایتمندی کارکنان در اولویت برنامه‌های سازمان

مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت درخصوص اقدامات انجام شده به‌منظور افزایش رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع اظهار داشت: روابط عمومی و تکریم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظرات مخاطبان خود را به شیوه‌های مختلف ازجمله پست‌الکترونیکی، سامانه پیام کوتاه و مصاحبه حضوری دریافت کرده و برای رسیدگی و ارائه پاسخ مناسب به مدیر عامل و مراجع مربوطه انعکاس می‌دهد.

وی در ادامه تصریح کرد: این واحد در طی سال ۱۳۸۹ با همکاری گروه تحقیقاتی واحد اخلاق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران، اقدام به انجام دو پروژه تحقیقاتی در زمینه سنجش میزان رضایت مراجعان به مراکز درمانی مناطق بیستگانه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و سنجش میزان رضایت کارکنان این منطق کرده است.

 

این مقام مسئول اطلاع‌رسانی روشن و شفاف را از ویژگی‌های این سازمان برشمرد و تاکید کرد: پوشش خبری و اطلاع‌رسانی تمامی رویدادها و وقایع سازمان در حوزه‌های مختلف به‌منظور اطلاع یافتن جمعیت تحت پوشش از آخرین وقایع سازمانی در بازه زمانی مناسب در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.piho.ir  امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به بازدیدهای مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از مناطق بیست‌گانه خاطر نشان کرد: روابط عمومی و تکریم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با حضور مدیریتی خود در تمامی سفرها و بازدیدهای مدیرعامل سازمان از مناطق بیست گانه و اجلاس‌های مدیران، موجبات ملاقات حضوری، فردی و دسته‌جمعی کارکنان با مدیر عامل و مدیران ستادی را فراهم کرده است.

وی ادامه داد: روابط عمومی این سازمان با ساماندهی این دیدارها به اخذ نظرات کارکنان در قالب فرم ارتباط با مدیر عامل پرداخته و پس از دسته بندی و اجماع این نظرات با انعکاس آنها به مجموعه مدیریت تا رسیدن به نتیجه نهایی درخواست های کارکنان راپیگیری و اعلام می کند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۴۲۳۴۶ بازدید