سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ EN

انتشار چهارمین مجموعه گزارش های تحلیلی در زمینه راهبردهای فناوری انرژی

پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری موسسه مطالعات بین المللی انرژی، چهارمین مجموعه از گزارش های اطلاع رسانی و تحلیلی خود را با موضوع توسعه فناوری های جدید در بخش بالادستی نفت و گاز؛ دشواری ها و راهکارها منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری موسسه مطالعات بین المللی انرژی، پس از انتشار گزارش برنامه های راهبردی فناوری عربستان در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی، نسبت به انتشار چهارمین مجموعه از گزارش های اطلاع رسانی و تحلیلی خود با موضوع “توسعه فناوری های جدید در بخش بالادستی نفت و گاز؛ دشواری ها و راهکارها” اقدام کرد؛ این گزارش توسط دانشیار دانشگاه تگزاس و با همکاری جمعی از محققان نگاشته شده و در سال جاری میلادی، توسط مجمع ملی نفت ایالات متحده انتشار یافته است.

بر اساس این گزارش، پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری امیدوار است مجموعه چهارم از گزارش های تحلیلی تهیه شده بتواند در راستای شناخت ماهیت مساله توسعه فناوری در صنعت نفت، یاری دهنده خبرگان، مدیران و کارشناسان این صنعت باشد.

گفتنی است متقاضیان تهیه و دریافت این مجموعه گزارش ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی موسسه مطالعات بین المللی انرژی- پژوهشکده مطالعات راهبردی فناوری مراجعه کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۲۹۳۱۶ بازدید