سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ EN

۲۰ کارگروه تخصصی در شرکت ملی گاز ایران فعال شده است

معاون مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از فعالیت ۲۰ کارگروه تخصصی با هدف خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به مشترکان، در ستاد این شرکت خبر داد.
مصطفی کشکولی با بیان این که این کارگروه ها به دو دسته جهاد اقتصادی و دیگر کارگروه ها تقسیم بندی شده اند، افزود: هشت مورد از کارگروه های تخصصی بیست گانه را کارگروه های جهاد اقتصادی تشکیل می دهند.
وی اظهار کرد: بررسی راهکارهای کاهش حوادث مشترکان گاز، توسعه دیسپچینگ، بیمه، ارزیابی عملکرد کمیته های آی جی یو، همچنین ارزیابی ماموریت های خارج از کشور، جمع آوری و حفظ آثار دفاع مقدس، اجرای تعهدهای شرکت او تی سی و مپنا درباره ۲۰۰ دستگاه کمپرسور ساخت داخل و بررسی اقتصادی روش های جایگزین گازرسانی به روستاها را از جمله این کارگروه ها عنوان کرد.
کشکولی گفت: برای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز، افزایش پایداری و راندمان پالایش، انتقال، توزیع ملزومات سال ۱۳۹۰ و موازنه گاز طبیعی، همچنین اجرایی کردن مشارکت نامه های طرح بید بلند ۲ و استحصال گاز اتان پارسیان نیز کارگروه های تخصصی تشکیل شده است و وظایف تعریف شده در حوزه ماموریتی خود را انجام می دهند.
معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: راهکارهای کاهش اتلاف گاز در شبکه، اندازه گیری و تحویل گاز در بخش های پالایش تا انتقال و توزیع گازهای گمشده نیز در کارگروه تخصصی مستقلی پیگیری می شود.
وی انضباط مالی، صرفه جویی در هزینه ها و اصلاح الگوی مصرف، تدابیر ویژه اقتصادی، طرح توربین ملی، همچنین اجرای اصل ۴۴، هدفمند سازی یارانه ها، طرح کنتورهای هوشمند و قرائت از راه دور را دیگر کارگروه های فعال در شرکت ملی گاز ایران برشمرد.
کشکولی گفت: به منظور پیشگیری و مقابله با بحران ناشی از حوادث پیش بینی نشده نیز کارگروه مستقل دیگری فعال است که رسیدگی به این امور را به عهده دارد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید براین که برای هر یک از کارگروه های یاد شده، ماموریت های مستقلی تعریف شده است، تصریح کرد: هر یک از این کارگروه ها با توجه به نوع مسئولیت و وظیفه محول شده به آنها، اقدام های متعددی انجام داده اند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۹ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۱۱۳۳۹ بازدید