سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ EN

مهلت ثبت‌نام پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهرنفت تمدید شد

در پی درخواست مسئولان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام پروژه ۲۰۰۰ واحدی مهر نفت اهواز، با موافقت مدیر پروژه مسکن کارکنان وزارت نفت، مهلت ثبت‌نام برای همه کارکنان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تا روز چهارشنبه (۲ شهریور) تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، باتوجه به ضرورت رسیدگی به مسائل رفاهی کارکنان، به‌خصوص در مناطق عملیاتی، وزارت نفت با همکاری وزارت راه و شهرسازی شرایطی را برای تامین مسکن فراهم آورده است؛ به‌این منظور ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی در یکصد بلوک چهار طبقه در قالب طرح مسکن مهر در منطقه دامغه(بین ۳۰۰ دستگاه و آپارتمان‌های صنایع فولاد) آغاز شده است.

بنابراین ضمن تمدید مهلت ثبت‌نام، همه کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که واجد شرایط ذیل هستند، می توانند جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

کارکنانی واجد شرایط هستند که ۱٫ متاهل و رسمی ۲٫ واجد شرایط دریافت وام مسکن اولیه صنعت نفت بوده و ۳٫ زمین، خانه یا وام مسکن ارزان قیمت از دولت نگرفته باشند (اصطلاحا بند ج آنها در اسناد مسکن و شهرسازی قرمز نباشد.)

به‌این منظور کارکنان ستاد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب می‌توانند برای ثبت‌نام به روسا یا هماهنگ‌کنندگان امور اداری و نیز کارکنان شرکت‌های تابعه شامل کارون، مارون، آغاجاری، گچساران، مسجد سلیمان، پیراحفاری، توربین، ترابری و خدمات رفاهی نفت نیز به واحد امور کارکنان آن شرکت‌ها جهت ثبت‌نام مراجعه کنند.

در این رابطه کارکنانی که پیش‌تر در سامانه جامع فن‌آوری و اطلاعات و ارتباطات معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت با نشانی www.pmhr.ir ثبت‌نام کرده‌بودند، باید مجددا نسبت به ثبت‌نام و انتخاب واحد اقدام کنند.

براساس این گزارش، پیش‌تر مدیر پروژه مسکن کارکنان وزارت نفت درباره ویژگی های اولین پروژه مسکن مهر نفت گفته بود: پروژه اهواز در قالب ۱۰۰ بلوک شش طبقه (پنج طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ) خواهد بود که در هر طبقه چهار واحد طراحی شده و با بهره‌گیری از تسهیلات مسکن مهر برای کارکنان قابل دریافت است.  واحدهای دو خوابه با احتساب مشاعات حدود ۱۳۰ متر و واحدهای سه خوابه نیز حدود ۱۵۰ متر خواهند بود.

مهندس محمد امیرخانی با اشاره به اینکه ساخت اولین پروژه مسکن کارکنان صنعت نفت شامل ۲۰۰۰ واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در اهواز آغاز شد، افزوده بود که این سری از واحدهای مسکونی متناسب با اقلیم منطقه و در دو تیپ دوخوابه و سه خوابه ساخته خواهد شد. به‌طوری که از مجموع ۲۰۰۰ واحد قرار است ۱۳۲۰ واحد سه خوابه و ۶۸۰ واحد دوخوابه ساخته شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۶:۵۷۴۴۳ بازدید