سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

تقدیر وزیر نفت از مهار‌کنندگان آتش خط لوله نفت قلعه‌نار- اهواز

وزیر نفت طی احکام جداگانه تقدیر، از تلاش مهارکنندگان آتش خط لوله انتقال نفت قلعه‌نار به اهواز در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و استانداری خوزستان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی در این حکم تقدیر خطاب به هرمز قلاوند مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب آورده است: بی تردید مهار آتش خط لوله آسیب دیده قلعه‌نار به اهواز و ترمیم سریع این شریان نفتی کشور، در گرمای سخت استان خوزستان و در ایام ماه مبارک رمضان جز در سایه ایمان به خدا و اعتقاد به الطاف پنهانش و عزم و همت بلند شما کارکنان صنعت نفت حاصل نمی‌شد.

در ادامه این حکم تقدیر آمده است: اینجانب ضمن تقدیر از جنابعالی، مدیران و کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و تمامی تلاشگران و دست اندرکاران این عملیات خطیر از جمله شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از درگاه حق تعالی نصرت روزافزون برای کارکنان و پیشرفت مستمر برای صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.

براساس این گزارش، وزیر نفت همچنین طی حکمی از سید جعفر حجازی استاندار خوزستان به خاطر همکاری در مهار آتش سوزی خط لوله قلعه نار به اهواز و همچنین ترمیم سریع خط لوله آسیب دیده قدردانی کرد.

در حکم تقدیرمهندس رستم قاسمی وزیر نفت از استاندار استان خوزستان آمده است: مهار آتش خط لوله انتقال نفت قلعه نار به اهواز، همچنین ترمیم سریع خط لوله آسیب دیده، در سایه توکل به عنایات حضرت حق تعالی، عزم و همت کارکنان صنعت نفت و همکاری نهادهای استانی حاصل شد.

ضمن قدردانی از حضرتعالی، از همکاری و تعامل تمامی سازمان ها، نهادها و ارگان‌های استان شهید پروز خوزستان در موفقیت این عملیات سپاسگزاری می کنم.  از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون را برایتان خواستارم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۴۹۳۰۷ بازدید