سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ EN

نتایج آزمون استخدامی نفت در ایام عید فطر اعلام می‌شود

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت در ایام عید فطر خبر داد و گفت: در این مرحله از جذب نیروی انسانی قرار است ۴۹۰۷ نفر به استخدام شرکت ملی نفت در آیند که حدود ۸۰ درصد از میان قبول‌شدگان آزمون و حدود ۲۰ درصد از بین فارغ‌التحصیلان ممتازدانشگاه‌ها خواهند بود.

مهندس عباس خنیفر در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، در خصوص نحوه استخدام نیروی انسانی در شرکت ملی نفت ایران گفت: در مرحله اعلام نتایج، به صورت جداگانه فهرستی از اسامی قبول‌شدگان آزمون به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش و نیز فارغ‌التحصیلان ممتاز به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی نفت در تاریخ ۳۰ و ۳۱ تیر ماه خاطرنشان کرد: اگر به میزان ظرفیت مورد نظر امکان جذب نیروی انسانی از محل فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها ایجاد نشود، برای تکمیل ظرفیت مورد نظر به سراغ قبول‌شدگان آزمون استخدامی خواهیم رفت.

آزمون روانشناختی اواخر شهریور؛ مصاحبه استخدامی اواسط مهر

به گفته مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام نتایج آزمون در ایام عید فطر، آزمون روانشناختی شغلی در اواخر شهریور ماه و مصاحبه استخدامی در اواسط مهر ماه برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۰:۰۱۳۰۶ بازدید