سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ EN

پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی

پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی با عنوان فناوری و نوآوری در صنعت نفت و گاز در روزهای ۱۰ و ۱۱ آبان سال جاری در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، هدف اصلی از برگزاری این کنفرانس تبین اهمیت و ضرورت به کارگیری ابزارهای اثر بخش مدیریت فناوری و نوآوری به منظور توسعه و بهبود عملکرد صنعت مزبور بر پایه الگوهای توسعه پایدار، با معرفی  به‌کارگیری آخرین تجارب داخلی و خارجی در این زمینه است.

صنعت نفت ایران همانند هر صنعت مشابه دیگر در جهان به توسعه و به کارگیری فناوری‌های نوظهور در حوزه وسیعی که شامل مراحل اکتشاف تا تولید و بهره‌برداری از منابع هیدروکربوری است، وابستگی زیادی دارد.

مدیریت فناوری به‌مثابه ابزاری ساختارمند برای شناسایی و ارزیابی فناوری، ترسیم نقشه‌راه و سازماندهی فعالیت‌های تحقیقاتی و توسعه‌ای مرتبط، نقش مهمی را در این میان ایفا می‌کند.

موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی با درک اهمیت مدیریت فناوری و نقش حیاتی آن در توسعه  صنعت نفت و گاز و بهره‌وری اقتصادی آن، پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی خود را به “نوآوری و فناوری در صنعت نفت و گاز” اختصاص داده است.

به‌این منظور از تمام محققان و کارشناسان داخلی و بین‌المللی که در حوزه‌های مختلفی همچون دانشگاه و مدیریت صنایع فعالیت می‌کنند، دعوت می‌شود با ارائه مقالات خود در این کنفرانس شرکت کنند.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت همایش http://conference.iies.orgمرجعه کنند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۳ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۵۳۳۳۳ بازدید