سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

همدلی، همفکری و توجه به منابع انسانی رمز تحقق اهداف صنعت نفت

وزیر نفت با اعلام شاخص‌های سلامت، صداقت، کیفیت، سرعت و توجه به اقتصادی‌کردن پروژه‌ها در صنعت نفت، تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌ها و اهداف وزارت نفت در گرو همدلی، همفکری و توجه به منابع انسانی محقق خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت(MOP)، مهندس رستم قاسمی در مراسم تودیع و معارفه وزیر نفت که صبح امروز (سه‌شنبه – ۱۸ مرداد) با حضور رئیس‌جمهوری در باشگاه شماره۱ صنعت نفت برگزار شد، تصریح کرد: اهداف صنعت نفت تنها زمانی به ثمر خواهد نشست که تمامی تلاشگران این عرصه با همدلی و همفکری پیش‌رفته و توجه به منابع انسانی را در راس امور خود قرار دهند.

مراحل توسعه میادین مشترک، کسری بودجه ندارد

وی اصلی‌ترین اهداف صنع نفت را تولید و توسعه میادین  به‌ویژه میدان‌های مشترک شامل پارس‌جنوبی و میادین مشترک با عراق دانست و گفت: برداشت از میادین مشترک باید بهتر از وضعیت کنونی شود و برآورد می‌شود در راستای توسعه این میادین، هیچ کسری بودجه‌ای در وزارتخانه وجود ندارد.

مهندس قاسمی با تاکید بر برنامه حضور در مجامع بین‌المللی نفت خاطرنشان کرد: توجه به مسائل راهبردی صنعت نفت نیز از دیگر اهدافی است که در این دوران باید مد نظر همه ما قرار گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت تشکیل جلساتی در خصوص بررسی موضوع‌های کاری، ارائه دیدگاه‌های اجرایی و اقدام‌هایی که باید در صنعت نفت و به‌خصوص شرکت‌های اصلی انجام شود، توضیح داد: چنانچه در دولت‌های نهم و دو سال ابتدایی دولت دهم کارها و تصمیمات  بزرگی در عرصه اجرایی صورت گرفته است.

وزیر نفت با اشاره به اینکه توجه جدی به توسعه فازهای جدید پارس‌جنوبی، تجلی این تصمیمات و تلاش‌های مدبرانه دولت بوده است، گفت: امیدوارم با همکاری صنعتگران نفت و با هدایت رئیس‌جمهوری بتوانیم آرزوهای مردم و کشور در زمینه توسعه روز افزون فازهای پارس‌جنوبی را برآورده کنیم.

وی در پایان از تلاش‌های مهندس علی‌آبادی در دوران سرپرستی این وزارتخانه قدردانی و تشکر کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۰۶۳۲۷ بازدید