سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ EN

تقویم تلفیقی برنامه های فرهنگی- هنری شرکت ملی نفت ایران تصویب شد

طی سومین جلسه شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۰ ، تقویم تلفیقی برنامه های فرهنگی- هنری شرکت ملی نفت ایران به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در سومین جلسه شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۳۹۰، ویرایش نهایی اساسنامه شورای فرهنگی و تقویم تلفیقی برنامه های پیشنهادی مناسبت های فرهنگی در سال ۱۳۹۰ تصویب شد.

بر اساس این گزارش، تقویم تلفیقی برنامه های فرهنگی و هنری شرکت ملی نفت ایران، پیش از این با ارائه برنامه های واحدهای مجری از جمله بسیج، ستاد اقامه نماز و امور گردشگری و خدمات فرهنگی، تدوین شده بود؛ همچنین تشکیل کمیته ارزیابی اثر بخشی برنامه های فرهنگی هنری، از دیگر مصوبات سومین جلسه شورای فرهنگی شرکت ملی نفت ایران بود .

احمد قلعه بانی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رییس شورای فرهنگی این شرکت، در این جلسه بر لزوم معرفی اثرات فرهنگی فعالیت های شرکت ملی نفت در سطح جامعه تاکید کرد و مقرر شد اعضای شورا در جلسه آتی شورای فرهنگی، راهکارهای اجرایی خود را در این زمینه مطرح کنند.

قلعه بانی، اهمیت برنامه ریزی منسجم و دقیق جهت ارائه خدمات فرهنگی به کارکنان و خانواده های ایشان را نیز مورد تاکید قرار داد و ضمن تقدیر از واحدهای مجری فعالیت های فرهنگی، همگان را به تلاش بیشتر با رویکرد جهادی، در سال مزین به شعار جهاد اقتصادی توصیه کرد.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۷ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۱:۳۴۷۷۸ بازدید