سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ EN

سرپرستی مسجدی برای گردان بسیج شرکت نفت

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران طی حکمی، رضا مسجدی را به سمت سرپرستی گردان بسیج شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، میرعبدالرضا مرادحاجتی؛ فرمانده بسیج شرکت ملی نفت در مراسم تودیع و معارفه فرمانده قدیم و جدید گردان بسیج این شرکت، ضمن قدردانی از زحمات و ایثارگری های محمد محمد پور که تا پیش از این هدایت گردان بسیج شرکت ملی نفت را بر عهده داشت، رضا مسجدی را به عنوان سرپرست جدید گردان بسیج شرکت ملی نفت ایران معرفی کرد.

مراد حاجتی در این مراسم گفت: اولویت حرکت بسیج شرکت ملی نفت ایران، جهاد اقتصادی است یعنی همان اولویتی که مقام معظم رهبری در سال جاری برای کشور تبیین و تشریح کرده اند.

وی تصریح کرد: عرصه صنعت نفت، انرژی متراکم و جوشانی است که اگر این انرژی همراه با همت ملی و روحیه جهادی و اخلاص و در چارچوب سیاست های کلی نظام هدایت شود، به یک فراگرد جوشان جهاد اقتصادی برای دیگر عرصه ها مبدل خواهد شد و به شکوفایی اقتصاد کشور خواهد انجامید.

فرمانده بسیج شرکت ملی نفت ایران گفت : یقین دارم خط شکنی در جهاد اقتصادی، یک پاتک قوی و موثر برای مبارزه در عرصه جنگ نرم است لذا یکی از تاکتیک های جنگ نرم، القاء نا امیدی از سوی رسانه های معاند به توده های مردم از طریق سیاه نمایی در حوزه اقتصاد است در حالیکه به فرموده مقام معظم رهبری، نباید در حوزه اقتصادی کشور سیاه نمایی شود.

وی خاطرنشان کرد: جهاد اقصادی، مفاهیم تولید، اشتغال، امنیت، امید و در نهایت نشاط و تعالی جامعه را در بر دارد و به عبارتی دیگر، جهاد اقصادی یعنی جهادی که بازخوردش در همه ها حوزها نمود پیدا می کند

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۰۸:۲۱۲۸۰ بازدید