- شرکت مهندسی و توسعه نفت PEDEC - https://pedec.ir -

تجربه ۲۰ ساله مهندس قاسمی در صنعت نفت نشانه قابلیت مدیریتی وی است

نماینده مردم اسلام آباد غرب در موافقت با تصدی گری مهندس قاسمی در وزارت نفت، گفت: تخصص و تجربه و نیز ۲۰ سال حضور مهندس قاسمی در صنعت نفت و گاز ایران به ویژه در پارس جنوبی و عسلویه و پروژه های دیگری در زمینه های پتروشیمی، گاز، پالایش و صنایع بالادستی نشان از قابلیت مدیریتی ایشان دارد.

به گزارش خبرنگار شانا، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده مردم اسلام آباد غرب و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، امروز (چهارشنبه ۱۲ مرداد) در دفاع از صلاحیت مهندس قاسمی برای تصدی گری وزارت نفت اظهار کرد: به فرموده امام اگر سپاه نبود کشور هم نبود و سپاه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و دوره سازندگی قابلیت های فراوان خود را نشان داده است.

وی افزود: انسان های لایق در عرصه سازندگی در کشور وجود دارند و مهندس قاسمی به دلیل تخصص و تجربه تا کنون در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی خدمت کرده اند.

فلاحت پیشه افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) بسیاری از پروژه های بزرگ را در زمینه های مختلف از جمله نفت و گاز تا کنون با مدیریت مهندس قاسمی انجام داده است که باید به آن افتخار کنیم.

وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: برخی می خواهند فرزندان شما را از توسعه دور کنند و غربی ها کسانی را در لیست تحریم می آورند که در حال دفاع از کیان کشور هستند.

فلاحت پیشه افزود: ما از تحریم فرصت ساختیم و این نماد قدرت ماست.

وی ادامه داد: ارائه برنامه های مهندس قاسمی بسیار کامل و جامع بوده و این عین شجاعت و شفافیت است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب ادامه داد: ما از ایشان انتظار داریم که مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری و دولت را که از دغدغه های ما است را پیگیری نمایند.

[1] [2] [3] [4]