سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ EN

فرزند نفت دوباره افتخار آفرین شد

شهاب پیشانی دار که چندی پیش در مسابقات دریفت کشور مقام قهرمانی را کسب کرده بود به مسابقات دریفت خاورمیانه و آفریقا راه یافت و در این رقابت ها موفق به کسب مقام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، مسابقات دریفت خاورمیانه جمعه۳۱ تیرماه در کشور لبنان برگزار شد.

بر پایه این گزارش، تعداد ۱۴ شرکت کننده از ۱۰ کشور خاورمیانه و آفریقا ( ایران، عریستان، لبنان، کویت، عمان، اردن،  بحرین،  امارات متحده عربی، سوریه و مصر) در آن حضور داشتند که شهاب پیشانی دار قهرمان دریفت ایران توانست با خودروی  BMW به رقابت با دیگر شرکت کنندگان بپردازد.

قهرمان مسابقات اتومبیل رانی کشورمان، درباره نحوه برگزاری رقابت ها می گوید: مسابقه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران آغاز شد و پس از  برگزاری دور نخست، تعداد شرکت کنندگان به ۸ نفر تقلیل یافت و من نیز در  مرحله  یک چهارم نهایی توانستم مقام چهارم را به نام ایران عزیز  ثبت کنم.

پیشانی دار سطح کیفی مسابقات را مطلوب ارزیابی کرده و می افزاید: رقابت ها در سطح بالا و در شرایط کاملاً حرفه ای برگزار شد. وی در ادامه می گوید:  ورزشکاران حاضر در این رقابت ها از سابقه و تجربه بالا در این رشته برخوردار بودند و برای من که اولین بار بود به مسابقات بین المللی راه یافته بودم – به رغم استرس زیاد-  فرصت و تجربه ارزشمندی به شمار می رفت.

این فرزند نفتی در بخشی از گفته های خود لب به گلایه باز کرده و می گوید: جای تأسف است که هیچ گونه حمایتی از جانب سازمان تربیت بدنی و رسانه های ایران نداشتم به شکلی که حتی یک نماینده از ایران هم مرا همراهی نمی کرد.

شهاب پیشانی دار در مورد برنامه های آینده اش می گوید: هم اکنون دعوتنامه کشور عربستان را برای حضور در مسابقات رالی که حدوداً یک ماه دیگر در این کشور برگزار خواهد شد، دارم، از این رو اگر شرایط حضورم فراهم شود در مسابقه شرکت کرده و تلاش خواهم کرد به یاری خداوند متعال مقام شایسته ای برای کشورم کسب کنم.

این گزارش می افزاید، رده‌بندی ۴ نفر پایانی فینال “ردبول کار پارک دریفت” به قرار زیر است:

۱-     سعید الموری ( عربستان سعودی)……….. شورولت لومینا

۲-     فیراس خدج ( لبنان)…………………….. بی ام و

۳-     گارو هاروتانیان (لبنان)………………… بی ام و

۴-     شهاب پیشانی‌دار (ایران)………………. بی ام و

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۳۷۵۲ بازدید