سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

برگزاری آزمون استخدامی در صحت و سلامت کامل

نیاز شرکت ملی نفت به نیروی انسانی بیش از قبول شدگان آزمون است/ برگزاری آزمون استخدامی در صحت و سلامت کامل

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران می گوید:از میان داوطلبانی که در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه امسال شرکت کردند تعداد ۳هزار و ۴۵۷ نفر پس از قبولی و گذراندن مراحل تکمیلی به جمع کارکنان شرکت ملی نفت ایران خواهند پیوست.

عباس خنیفر مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اعلام این مطلب افزود:به فضل الهی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در صحت و سلامت کامل برگزار شد و هیچ مشکلی در هیچ یک از حوزه های امتحانی گزارش نشد.

وی تصریح کرد:این آزمون به اعتقاد متولیان برگزاری آن ،یکی از بی نظیر ترین آزمون های علمی و استخدامی در سطح ملی بود که در ۹ شهر کشور و با آرامش کامل برگزار شد.

خنیفر گفت:مجوز اعطایی به شرکت ملی نفت ایران برای استخدام ۴۹۰۷ نفر صادر شده است که از این میان ۳۴۵۷ نفر از طریق آزمون استخدامی جذب خواهند شد و تعداد ۱۴۵۰ نفر دیگر نیز از میان ممتازین دانشگاه های آزاد و دولتی و پس از طی مراحل لازم به استخدام شرکت ملی نفت ایران در می آیند.

وی خاطر نشان کرد:از میان داوطلبان شرکت کننده در آزمون ،۲برابر ظرفیت استخدامی، قبول خواهند شد و سپس طی مراحلی نظیر گزینش ،مصاحبه و معاینه طب صنعتی، تعداد ۳۴۵۷ نفر به عنوان کارمندان جدید شرکت ملی نفت ایران پذیرفته خواهند شد.

وی یادآور شد:در مجموع و برای هیچ یک از ۴۹۰۷ نفر نیروی انسانی در حال جذب ،شغلی در تهران تعریف نشده است و تمامی این افراد در مناطق عملیاتی مشغول به کار خواهند شد.

به گفته ی خنیفر هر سال علاوه بر بازنشسته های رسمی تعداد دیگری از کارکنان شرکت ملی نفت ایران به اشکال  مختلف از این شرکت خارج می شوندو بر همین اساس قطعا میزان نیاز شرکت ملی نفت به نیروی انسانی جدید بسیار بیش از تعدادی است که از طریق آزمون جذب خواهند شد.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد:به دلیل نیاز آشکاری که به جذب نیروی انسانی  تازه نفس در شرکت ملی نفت ایران وجود داردتلاش خواهیم کرد تا مجوز استخدام نیروهای بیشتری را درخواست کنیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۵:۴۱۳۳۱ بازدید