سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

شفافیت ترازنامه مالی نفت فلات قاره برای پنجمین سال متوالی

ترازنامه مالی شرکت نفت فلات قاره ایران برای پنجمین سال متوالی مورد تایید حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرار گرفت و مطلوب ارزیابی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حسابرس مستقل و بازرس قانونی، پس از بررسی ترازنامه مالی شرکت نفت فلات قاره و عملکرد عملیاتی و مالی این شرکت، گزارش ترازنامه آن را مطلوب ارزیابی کرد.

بر اساس این گزارش، امور مالی شرکت نفت فلات قاره ایران با رعایت تمامی قوانین و مقررات کشور و صنعت نفت به این مهم نائل شده و مدیریت قانونمند محمود زیرکچیان‌زاده؛ مدیرعامل این شرکت در کسب این موفقیت بسیار موثر بوده است.

شرکت نفت فلات قاره ایران به دلیل رویکرد شفاف‌سازی و انضباط مالی که در شرکت و به ویژه در مدیریت امور مالی داشته موفق به کسب گزارش مطلوب حسابرسی شده که این مساله با تلاش شبانه‌روزی کارکنان امور مالی شرکت به دست آمده است.

اهمیت این امر زمانی مشخص می‌شود که به حجم وسیع قراردادها، فعالیت‌ها، کارها و گردش مالی به میزان بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در شرکت نفت فلات قاره ایران همچنین حوزه فعالیت این شرکت در گستره آب های  خلیج فارس و بیش از هفت هزار نفر نیروی انسانی آن توجه داشته باشیم.

گزارش خبرنگار ما حاکیست:محمود زیرکچیان‌زاده؛ مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به همین مناسبت در پیامی خطاب به حسین جعفری؛ مدیر امور مالی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه کارکنان امور مالی اظهار امیدواری کرده است عملکرد شرکت نفت فلات قاره ایران به عنوان بزرگترین شرکت دریایی کشور با حجم بالای کار و عملیات مالی در سال ۹۰ بهبود یافته و با توجه به رفع ضعف‌ها و تقویت قوت‌ها، شاهد شکوفایی بیشتر شرکت باشیم.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۳:۱۷۳۵۸ بازدید