سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

کارکنان فداکار نفت

کارکنان فداکار نفت؛ عامل تداوم قدرت اقتصاد نفتی ایران هستند

سرمربی سابق تیم ملی کاراته ایران می گوید:کارکنان فداکار و پدتلاش شرکت ملی نفت در مناطق عملیاتی مهمترین عوامل تداوم شریان تولید نفت ایران و زمینه ساز شکل گیری قدرت اقتصاد انرژی ایران هستند.

سعید آشتیان، کاپیتان و سر مربی سابق تیم ملی کاراته کشور و دارنده ۴۴ مدال برون مرزی و سر مربی اسبق تیم های کاراته کشور کویت، کره جنوبی، تایوان و تاجیکستان در حاشیه بازدید از منطقه عملیاتی خارگ که به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت فلات قاره و با هدف آشنایی با توانمندی ها و دستاوردهای صنعت نفت صورت گرفت، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، گفت: مهمترین عامل تداوم شریان تولید نفت در شرایط پرمخاطره‌ منطقه عملیاتی استخراج نفت، وجود پرسنل  توانمند و ایثارگرکشور نسبت به  صنعت نفت است.

قهرمان کاراته جهان افزود: کار در سکوهای نفتی و مناطق عملیاتی دوردست نماد سختی کار در صنعت نفت است وشرایط نامساعد آب و هوایی کار در مناطق گرم و مرطوب توام با کار اقماری (دوره‌ای) که طی آن باید کارکنان نیمی از ماه را دور از خانواده خود و در منطقه عملیاتی سپری کنند، بر سختی کار در منطقه نفتی جزیره خارگ می افزاید.

دارنده ۷۰ مدال بین المللی در سمت سرمربی گری؛ تیم های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان تصریح کرد: زندگی در میان گاز و نفت که هر لحظه ممکن است اتفاقی برای فرد رخ بدهد از خود گذشتگی می خواهد و من از طرف همه مردم ایران از کارکنان منطقه عملیاتی صنعت نفت، تشکر می کنم و دست شان را می فشارم.

وی بر لزوم تامین نیازهای مادی، معنوی، فرهنگی،هنری، ورزشی و رفاهی پرسنل منطقه عملیاتی تاکید کرد و گفت: خدمات ارائه شده به کارکنان مناطق عملیاتی باید به گونه ای باشد  که به لحاظ کاری و فکری تا حدود زیادی منجر به ایجاد آرامش و رفع خستگی‌های ناشی از کار طاقت فرسای آنان شود.

آشتیان  بر ضرورت اطلاع رسانی در مورد کارکنان خدوم و زحمتکش صنعت نفت به ویژه در مناطق عملیاتی ،تاکید کرد و گفت: باید زمینه ای فراهم شود تا تک تک افراد جامعه با شرایط سخت تولید نفت و گاز آشنا شوند؛ شاید این گونه قدر انرژی های مصرفی را بیشتر بدانند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۷:۳۹۳۵۵ بازدید