سال مهار تورم و رشد توليد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاوران طرح ملی میترینگ (نوبت اول)

شرکت مهندسی و توسعه نفت

طرح ملی میترینگ

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مشاوران

( استعلام شماره ط م م /۰۲/۱۴۰۱ )

شرکت مهندسی و توسعه نفت در نظر دارد جهت طرح ملی میترینگ از طریق فراخوان عمومی، یک شرکت مشاور ذیصلاح را برای انجام خدمات زیر انتخاب نماید. تمام مراحل برگزاری استعلام، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، انجام خواهد شد. شماره فراخوان در سامانه ۲۰۰۲۰۹۳۳۱۴۰۰۰۰۰۲ و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه ۲۲/۰۱/۱۴۰۲ می‌باشد.

 

۱-شرح مختصر خدمات

خدمات مشاوره نظارت عالیه و کارگاهی طرح ملی میترینگ.

۲- محل و مدت انجام خدمات

محل انجام خدمات، استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، فارس، مرکزی و تهران و مدت انجام آن ۲۴ ماه می باشد.

 

۳-شرایط مشاوران متقاضی

  • دارا بودن گواهینامه صلاحیت پایه ۱ گروه نفت و گاز با تخصص “تأسیسات بالادستی و روزمینی” یا “واحدهای پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی” از سازمان برنامه و بودجه کشور.
  • دارا بودن صورت‌های مالی حسابرسی شده.
  • دارا بودن ظرفیت آماده به کار.

متقاضیان می‌توانند حداکثر تا ۳ روز کاری از تاریخ انتشار فراخوان در سامانه، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir، مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت هفت روز کاری از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به همان نشانی ارائه نمایند. متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سوال می توانند با شماره تلفن ۸۸۹۳۷۸۸۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد ایجاد نخواهد نمود.

 

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ فروردین ۱۴۰۲ساعت: ۰۸:۳۸۹۴ بازدید