سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از شرکت لوله سازی اهواز

شرکت لوله سازی اهواز تولید کننده‌ لوله‌ سرویس ترش با مواد اولیه بومی سازی شده به روش ERW برای نخستین بار/ بهره برداری ازاین محصول در میادین مشترک دستاورد بزرگ شرکت لوله سازی اهواز است.

به گزارش خبرنگار خبر فوری و به نقل از روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز ، مهندس ابوذر شریفی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در حاشیه بازدید از شرکت لوله سازی اهواز که با همراهی مدیر عامل این شرکت انجام شد، با تقدیر از زحمات و تلاش های مسئولین و مدیریت سختکوش مجموعه لوله سازی اهواز، تولید لوله های ۶ اینچ سرویس ترش با مواد اولیه بومی سازی شده به روشERW برای نخستین بار در شرکت لوله سازی اهواز را دستاورد بزرگ دیگر این مجموعه دانست و گفت: این موفقیت بزرگ را به مجموعه خدوم شرکت لوله سازی اهواز تبریک می گویم.

مهندس ابوذر شریفی به بازدید خود از پروژه های نفتی میدان مشترک آزادگان اشاره کرد و گفت: هم اکنون این محصول بومی شده در شرکت لوله سازی اهواز در این میدان مشترک نفتی بکار گرفته شده است که جای بسی خوشحالی دارد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: افتخار دارم که این خبر مسرت بخش را اعلام کنم که دو حلقه چاه در میدان مشترک نفتی آزادگان با استفاده از لوله های ۶ اینچ تولید شده در شرکت لوله سازی اهواز وارد مدار تولید شده است .

مهندس شریفی گفت: با پتانسیل و ظرفیت‌های فراوان مجموعه شرکت لوله‌سازی اهواز و همتی که در مسئولین و مدیریت این مجموعه سختکوش  وجود دارد، امیدواریم این همکاری‌ها روز به روز افزایش پیدا کند تا در آینده شاهد پیشرفت‌ و همکاری‌های بیشتری  در حوزه تولید و بومی‌سازی محصولات و نیازمندی های صنعت نفت  باشیم.

مدیرعامل مهندسی و توسعه نفت اظهار امیدواری کرد که با همکاری مستمر شرکت لوله سازی اهواز شاهد تکمیل چرخه نیازمندیهای صنعت نفت در کشور عزیزمان ایران باشیم

شریفی افزود: در پروژه گوره به جاسک برای بار اول، فرآیند چرخه تولید آن، تماماً در داخل کشور انجام شد که این امر در نوع خود بی‌نظیر و افتخاری دیگر برای کشورمان است که توانسته در شرایط تحریم، به پیشرفت در بومی‌سازی ، بپردازد.

شایان ذکر است : شرکت لوله سازی اهواز در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی درسال های اخیر همکاری های مستمری جهت بومی سازی نیازمندی های صنعت نفت  داشته که نمونه شاخص این همکاری‌ها را می‌توان، در پروژه گوره به جاسک دانست که به نوعی دراین حوزه خط‌شکن و بی‌نظیر بوده‌است.

گفتنی است پروژه  تولید لوله های ۶ اینچ  به صورت سرویس ترش با مواد خام تولید داخل در شرکت لوله سازی اهواز با همکاری شرکت فولاد مبارکه اصفهان صورت پذیرفته است.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۲ بهمن ۱۴۰۱ساعت: ۱۴:۰۵۳۱۹ بازدید