سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ EN
ابوذر شريفی مديرعامل شركت مهندسی و توسعه نفت:

خط ١٣٢ کیلو ولت تامین برق تلمبه خانه شماره ۴ گوره به جاسک راه اندازی و در مدار قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت ، در ادامه پروژه برق رسانی به تلمبه خانه های خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک خط ١٣٢ کیلو ولت تامین برق تلمبه خانه شماره ۴ این طرح راه اندازی و در مدار قرار گرفت.

در همین راستا علی جعفرزاده مجری طرح خط انتقال نفت خام گوره – جاسک گفت: این خط انتقال برق که به طول ۵۵ کیلومتر می باشد از پست ۴٠٠ کیلو ولت شهرستان لامرد آغاز و پس از سپری کردن مسیرهای کوهستانی و صعب العبور ، در تلمبه خانه شماره ۴ خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک در شهر فداغ پایان می یابد.
به گفته مهندس جعفرزاده؛ خط انتقال برق تلمبه خانه شماره ۴ در مدت زمانی کمتر از پیش بینی اولیه انجام و در حال حاضر ، بعد از انجام کلیه تست های مربوطه ، با تکمیل پست تلمبه خانه در مدار قرار گرفت.
مجری طرح خط لوله گوره – جاسک افزود: یکی از تعهدات این خط تامین برق، توسعه پست شهرستان لامرد بوده که شرکت مهندسی و توسعه نفت با انجام تعهدات خود ، پست برق را به برق منطقه ای استان فارس تحویل نمود.
مهندس جعفرزاده در پایان تاکید کرد که از موضوعات حائز اهمیت این پروژه، همچون تمام پروژه های اجرایی طرح ملی گوره – جاسک استفاده از توان و سازندگان داخلی است ، بکارگیری پیمانکاران داخلی در این طرح همیشه اولویت اصلی شرکت متن بوده که این مهم با تلاش، همکاری و نظارت شبانه روزی همکاران انجام پذیرفت.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸ آذر ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۴۱۱۲۴ بازدید