سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ EN

نفت کارت ها رنگ و بوی ورزش می گیرند

رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران از اختصاص سرانه مستقیم ورزش به کارکنانی که امکان استفاده از اماکن ورزش را ندارند خبر داد.

منصور قنبرزاده؛ رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران از اختصاص سرانه مستقیم ورزش به خانوارهایی که امکان استفاده از اماکن ورزشی را ندارند خبر داد و گفت: با هماهنگی های انجام شده از سوی شورای عالی ورزش، کارکنانی که به دلایلی از جمله بعد مسافت و محل جغرافیایی زندگی شان امکان استفاده از مراکزی که برای ورزش تخصیص داده شده را ندارند می توانند از این سرانه مستقیم استفاده کنند.

وی با بیان اینکه این سرانه مستقیم در نفت کارت ویژه کارکنان شارژ می شود افزود: این اقدام برای نخستین بار در سال ۸۹ انجام شد که در سال جاری نیز ادامه داد.

قنبرزاده مبلغ سرانه ورزش ویژه کارکنان را ۴۳۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: برای هر فرد تحت تکفل که همسر و فرزندان را شامل می شود نیز ۲۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که می توانند با استفاده از این یارانه ورزشی می توانند از ۳۰۰ مجموعه ورزشی و فرهنگی موجود در استان تهران استفاده و یا نسبت به خرید اقلام ورزشی اقدام کنند.

برگزاری اردوهای فرهنگی ورزشی در تهران

قنبرزاده با اشاره به برگزاری اردوهای فرهنگی ورزشی در سطح تهران گفت: در این اردوها بخش عمده ای از اوقات این کلاس ها به برنامه های ورزشی از جمله شنا، تیراندازی و فوتبال که معمولا در باشگاه تهرانسر برگزار می شود اختصاص پیدا کرده است.

وی افزود: البته در باشگاه شماره ۱ و ۲ صنعت نفت هم برای پر کردن اوقات فراغت فرزندان کارکنان نفت کلاس های ورزشی به صورت فعال از سوی امور ورزش شرکت ملی نفت ایران در نظر گرفته شده است.

قنبرزاده از تجهیز سالن تنیس روی میز فدراسیون پینگ پنگ خبر داد و گفت: به علت عدم وجود سالن تنیس برای خانم ها و آقایان و خانواده های آنها این سالن تنیس آماده سازی و تجهیز شده و از این پس علاقمندان می توانند از این سالن استفاده کنند.

وی به فعال شدن کلاس های ورزشی شنا، یوگا، آمادگی جسمانی، والیبال، بستکبال برای خانم ها در تابستان امسال اشاره کرد و گفت: تابستان امسال با استقبال گسترده خانواده های صنعت نفت؛ برای حضور در کلاس های تابستانی رو به رو بودیم به گونه ای که ناچار شدیم با گرفتن مجوز، اماکن ورزشی خارج از شرکت نفت را اجاره کنیم تا بتوانیم پاسخگوی نیاز کارکنان نفتی و خانواده های آنها باشیم.

قنبرزاده با اشاره به فعال شدن گروه های کوهنوردی در سطح شرکت ملی نفت ایران گفت: گروه های مختلف کوهنوردی در رده های سنی مختلف مانند کارکنان، بانوان، جانبازان به صورت مستمر هر هفته بدون استثنا برنامه کوهنوری دارند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ مرداد ۱۳۹۰ساعت: ۱۴:۱۰۳۲۴ بازدید