سال مهار تورم و رشد توليد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ EN

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران(نوبت دوم)

شرکت ملی نفت ایران

شرکت مهندسی و توسعه نفت

طرح خطوط لوله و تاسیسات جانبی انتقال نفت خام میادین غرب کارون

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی پیمانکاران

(مناقصه عمومی شماره: ط‌ل‌ت/۰۱/۱۴۰۱)

شرکت مهندسی و توسعه نفت( طرح خطوط لوله و تأسیسات جانبی انتقال نفت خام میادین غرب کارون ) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی، اجرای پروژه زیر را به یک شرکت پیمانکاری ذیصلاح واگذار نماید. تمام مراحل برگزاری مناقصه، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت( ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir  ، انجام خواهد شد. شماره فراخوان در سامانه ۲۰۰۱۰۹۳۳۱۴۰۰۰۰۱۷ و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه۸/۵/۱۴۰۱ می‌باشد.

۱- شرح مختصر پروژه

توسعه تلمبه‌خانه غرب کارون و احداث خط لوله ۴۲ اینچ از تلمبه‌خانه مذکور تا تلمبه‌خانه ممزوج امیدیه به روش  EPC.

۲-محل و مدت اجرای پروژه

محل اجرای پروژه، استان خوزستان، حد فاصل غرب شهر اهواز تا امیدیه و مدت اجرای آن ۲۴ ماه می‌باشد.

۳- شرایط پیمانکاران متقاضی

۱-۳- دارا بودن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر نوع ۱ طرح و ساخت رشته نفت و گاز(زیر رشته خطوط انتقال/ ذخیره نفت و گازو یا زیر رشته تأسیسات فرآیندی نفت،گاز و پتروشیمی) و یا مشارکت تضامنی پیمانکار پایه یک رشته نفت وگاز(زیر رشته خطوط انتقال/ ذخیره نفت وگاز و یا  زیر رشته تأسیسات فرآیندی نفت،گاز و پتروشیمی) و یک مشاور پایه یک نفت و گاز (با تخصص خطوط انتقال نفت و گاز و یا تخصص واحدهای پالایشگاه نفت و گاز و صنایع پتروشیمی)، از سازمان برنامه و بودجه کشور.

۲-۳- دارا بودن گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی.

۳-۳- دارا بودن صورت‌های مالی حسابرسی شده.

۴-۳- دارا بودن ظرفیت آماده به کار.

متقاضیان می‌توانند حداکثر تا  ۳ روز از تاریخ انتشار فراخوان در سامانه، جهت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)، به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir  ، مراجعه و پس از تکمیل، اسناد مذکور را ظرف مدت دو هفته از تاریخ پایان مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی به همان نشانی ارائه نمایند.

متقاضیان در صورت داشتن هرگونه سؤال  می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۸۹۸۶۵۰(۰۲۱) داخلی ۴۴۲۲ و یا تلفن مستقیم  ۸۸۹۳۷۸۶۱(۰۲۱) تماس حاصل نمایند. بدیهی است ارائه تقاضا صرفاً به منظور ارزیابی کیفی متقاضیان بوده و هیچگونه حقی را برای آنان جهت دعوت به ارائه پیشنهاد، ایجاد نخواهد نمود

روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۱۲۴۳۷ بازدید