سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ EN
با حضور مديرعامل شركت مهندسي وتوسعه نفت؛

جلسه هماهنگی و تبادل نظر مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در شرکت متن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت، جلسه هماهنگی و تبادل نظر مدیرکل روابط عمومی و رؤسای چهار شرکت اصلی ظهر روز گذشته (یکشنبه ۵ تیرماه) در محل ساختمان شماره ۱ شرکت مهندسی و توسعه نفت با حضور و همراهی مهندس ابوذر شریفی مدیرعامل این شرکت برگزار شد.

این نشست با ارائه گزارشی از سوی مهندس شریفی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این شرکت، در خصوص روند پیشرفت و آخرین وضعیت میادین نفتی در غرب کارون و همچنین طرح‌های غرب کشور در استان ایلام، آغاز شد.
علی فروزنده مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در ادامه این نشست بیان داشت: با توجه به نقش استراتژیک شرکت مهندسی و توسعه نفت در میان شرکت‌های نفتی ایران در حوزه‌ی توسعه میادین مشترک، تمرکز بسیار بالایی از سوی مدیران نفتی نیز متوجه این شرکت می باشد زیرا دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران عموماً با توسعه‌ی طرح‌ها و پروژه‌های شرکت مهندسی و توسعه نفت در خشکی رقم می‌خورد و با توجه به شرایط دشوار کار در مناطق عملیاتی یکی از مهمترین وظیفه ها و رسالت های روابط‌عمومی‌ها‌ به نمایش گذاشتن تصویری درست با بکارگیری ابزارهایی هوشمندانه مانند ادبیات خبری، توجه ویژه‌ی رسانه‌ای علی الخصوص در فضای مجازی، ساختن فیلم و عکاسی مستند از سختی کار همکاران مناطق عملیاتی است.
وی در پایان بیان داشت: همانگونه که در کشورهای صنعتی دیگر در سراسر دنیا صنایع نفتی پایه‌گذار زندگی مردم هستند، حرکت چرخه‌ی شرکت ملی نفت ایران مساوی با حرکت اقتصاد در ایران می‌باشد و هیچ صنعتی در کشور مانند نفت چرخه‌ اقتصادی خودگردان ندارد.
بنا براین گزارش، در این جلسه رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، رئیس روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران و رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه نفت حضور داشتند.

دیدگاه‌ ها

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. گزینه‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۵:۲۹۳۴۲ بازدید